eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Granaria w centrum Gdańska

Apartamenty Granaria w centrum Gdańska

2024-02-29 08:48

Apartamenty Granaria w centrum Gdańska

Apartamenty Granaria © fot. mat. prasowe

Dekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży 48 apartamentów w inwestycji Granaria, położonej w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów. Przewidziano także lokale usługowe oraz handlowe. W ramach inwestycji zostaną odrestaurowane historyczne spichlerze.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w osiedlu Matemblevo w Gdańsku już w sprzedaży

Założeniem inwestycji jest zachowanie pozostałości historycznych spichlerzy, przy jednoczesnym wykreowaniu nowej przestrzeni. Dekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży 48 apartamentów inwestycyjnych o powierzchniach od 25 do 69 m2, zlokalizowanych w 6-piętrowych budynkach. Jednopokojowe lokale wyposażone będą w łazienkę, loggię lub taras, a ich jednolita, otwarta przestrzeń pozwoli nabywcom na swobodną aranżację.

Projekt Granaria ma na celu nawiązanie do dawnej świetności Wyspy Spichrzów, zapewniając mieszkańcom i turystom nowe, atrakcyjne miejsce, pozwalające na korzystanie z różnorodnych usług, kultury i rozrywki, dające możliwość odkrywania i czerpania radości z unikalnej przestrzeni, którą stanowi serce Gdańska.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Granaria

Dekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży 48 apartamentów inwestycyjnych o powierzchniach od 25 do 69 m2, zlokalizowanych w 6-piętrowych budynkach.


Wyspa Spichrzów położona jest w samym centrum, w dzielnicy Śródmieście, między Głównym Miastem a Długim Targiem. Obszar ten jest otoczony wodami rzeki Motławy, co nadaje mu wyjątkowego uroku. Lokalizacja wyróżnia się także doskonałym połączeniem komunikacyjnym ze wszystkimi kluczowymi miejscami w obrębie miasta i nie tylko. Wybudowaną w ramach inwestycji Kładką Św. Ducha można będzie łatwo przedostać się na stały ląd, a linie autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie wyspy zapewnią bezproblemowy i szybki dojazd do najważniejszych punktów komunikacyjnych łączących Gdańsk z innymi miastami. Zaledwie kilka minut drogi dzieli Granarię od Dworca PKP Gdańsk Główny czy Stacji SKM Gdańsk Śródmieście.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Apartamenty Granaria w centrum Gdańska

    narinea / 2024-03-11 13:26:08

    Na mieszkanie w centrum Gdańska mnie nie stać ale na mieszkanie poza Trójmiastem np w redzie na osiedlu niebieski bursztyn już bardziej, tam może kupię mieszkanie jeszcze w tym roku odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: