eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Towarowa Square - nowa inwestycja Asbud Group

Towarowa Square - nowa inwestycja Asbud Group

2022-11-29 00:22

Towarowa Square - nowa inwestycja Asbud Group

Towarowa Square © fot. mat. prasowe

W centrum Warszawy powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa - Towarowa Square. Deweloperem jest Asbud Group, który przy ul. Prostej wybuduje trzy apartamentowce, w których znajdzie się ponad 350 mieszkań.

Przeczytaj także: Rytm Mokotowa: nowe mieszkania od Robyg

Towarowa Square powstanie przy ul. Prostej, nieopodal Ronda Daszyńskiego. Nowy projekt dewelopera będzie kontynuacją pierwszej części kompleksu – Towarowa Towers, ale w bardziej kameralnej formie. Inwestycję stworzą trzy apartamentowce, posiadające od 7 do 12 kondygnacji. W poszczególnych budynkach znajdzie się od 73 do 149 lokali. W sumie będzie ich ponad 350.

Zrównoważone budownictwo


Inwestycja Towarowa Square została starannie zaprojektowana w duchu zrównoważonego budownictwa, tak by wtopiła się w architekturę nowego centrum Warszawy. Budynki zostaną wykonane z wysokiej jakości materiałów – połączenia paneli włókno-cementowych, szkła oraz drewna, a ich fasady urozmaicone dekoracyjnymi elementami wokół okien, które nierównomiernie ułożone na elewacji, nadadzą jej wyjątkowego rytmu.

Pomiędzy wieżami Towarowa Towers a budynkami Towarowa Square został zaprojektowany otwarty bulwar z elementami zieleni, ławkami i oczkiem wodnym – miejsce, które pozwoli na chwilę oddechu pośród miejskiego zgiełku.

fot. mat. prasowe

Towarowa Square

Towarowa Square oferuje mieszkania o metrażach od 25 do 114 m2.


Udogodnienia dla mieszkańców


Towarowa Square oferuje mieszkania o metrażach od 25 do 114 m2. Większość lokali będzie miała balkony lub przestronne tarasy o powierzchni nawet do 100 mkw. Dużym atutem inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo II linii metra i stacji Rondo Daszyńskiego, licznych przystanków linii autobusowych i tramwajowych oraz ścieżek rowerowych. Mieszkanie w centrum to również bliskość sklepów, restauracji, miejsc kultury i rozrywki.

Cały kompleks będzie miał znaczący, miastotwórczy wkład dla rozwoju tej lokalizacji oraz uzupełni brakującą lukę na rynku nieruchomości w Polsce, łącząc w sobie unikalną architekturę, wysoką jakość i idee zrównoważonego rozwoju.

Planowane zakończenie budowy Towarowa Square to IV kwartał 2024 r.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: