eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Stacja Nowy Ursus: nowe mieszkania już w sprzedaży

Stacja Nowy Ursus: nowe mieszkania już w sprzedaży

2016-02-18 09:37

Stacja Nowy Ursus: nowe mieszkania już w sprzedaży

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG rozpoczęła właśnie sprzedaż mieszkań dostępnych w ramach inwestycji Stacja Nowy Ursus. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród około 140 lokali o powierzchniach od 28 m2 do 78 m2, z których każde kwalifikuje się do objęcia dopłatami w ramach programu MdM. Cena metra kwadratowego została ustalona na 5700 złotych.
Stacja Nowy Ursus to interesująca propozycja dla osób, które cenią sobie aktywność - w pobliskim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są zarówno liczne tereny rekreacyjne, jak np. park Czechowicki czy Staw Koziorożca, jak i tereny zielone. Do tego osiedle jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Kłopotu nie powinien sprawiać ani wyjazd na obwodnicę, ani też sprawne dotarcie do przystanków komunikacji miejskiej i PKP. Życie w tej okolicy ułatwiać powinna również rozbudowana infrastruktura.
„Ursus jest dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Warszawy – obecnie przechodzi intensywną rewitalizację co sprawia, że z roku na rok staje się ona coraz piękniejsza. Jako młody dystrykt stolicy ma świetne perspektywy rozwoju – władze samorządowe przeznaczają znaczne fundusze na jego rozbudowę i modernizację. Grupa ROBYG zauważyła ogromny potencjał drzemiący w tym obszarze i doceniając walory miejsca, postanowiła właśnie tu zlokalizować jedną ze swoich warszawskich inwestycji. Osiedle Stacja Nowy Ursus jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym, który został zaprojektowany z myślą o młodych i dynamicznych osobach – wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu MdM. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Grupa ROBYG przygotowała szeroką ofertę ustawnych mieszkań o metrażach od 28 m2 do 78 m2. Młodzi ludzie znajdą tu dla siebie mieszkania, które mają niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny i są dostępne w ramach rządowego wsparcia’’ – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG są tworzone w oparciu o innowacyjne i przemyślane koncepcje oraz w technologii SMART HOUSE. Dla dewelopera ważne jest, aby stworzyć nie tylko osiedla, ale także infrastrukturę pozwalającą na budowanie społeczności. Stacja Nowy Ursus łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie budownictwa, ekologii, organizacji kultury i oświaty, multimediów oraz komunikacji, by stworzyć miejsce o najwyższej jakości życia w Warszawie.

fot. mat. prasowe

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja

W ramach inwestycji powstanie około 140 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: