eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż IV etapu

Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż IV etapu

2017-10-02 11:24

Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż IV etapu

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG rozpoczęła właśnie sprzedaż mieszkań dostępnych w ramach czwartego etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród około 227 lokali o powierzchniach od 31 m2 do 80 m2. Prace budowlane już się rozpoczęły i potrwają około 1 roku. Z punktu widzenia przyszłych mieszkańców istotną cechą osiedla jest jego oszczędność - budynki korzystać będą z oświetlenia LED oraz w pewnym zakresie również z energii słonecznej.
Stacja Nowy Ursus wzbudza wśród potencjalnych nabywców dość duże zainteresowanie. Właśnie trwają odbiory mieszkań zrealizowanych w pierwszej fazie inwestycji, a już wkrótce do użytkowania zostaną oddane zaplanowane w tym etapie lokale usługowe.
„W ofercie mamy obecnie około 1200 warszawskich mieszkań. Staramy się lokalizować nasze projekty w dzielnicach, które cieszą się wśród warszawiaków największą popularnością, stąd inwestycje w Ursusie czy Wilanowie. Spodziewamy się, że kolejne 227 mieszkań oferowanych w ramach czwartego już etapu Stacji Nowy Ursus również spotka się z dużym zainteresowaniem klientów, co pozwoli nam zrealizować założony na bieżący rok plan kontraktacji na poziomie 3 300 lokali – jest bardzo prawdopodobna” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Stacja Nowy Ursus może przyciągać nabywców m.in. lokalizacją. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Posagu 7 Panien, co oznacza, że podróż stąd do centrum miasta nie powinna zająć więcej niż 12 minut. W pobliskim sąsiedztwie znajduje się 5 linii autobusowych, przystanek SKM, a co najważniejsze trasy S2 i S8. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również rozwiniętą infrastrukturę usługową i liczne placówki publiczne – od szkół i przedszkoli po przychodnie zdrowia. Dla rodzin z dziećmi atutem dzielnicy Ursus są tereny rekreacyjne, np. parki Czechowicki i Staw Koziorożca oraz place zabaw, a osoby aktywne fizycznie docenią ścieżki rowerowe, obiekty sportowe i siłownie plenerowe. Tak bogate zaplecze dzielnicy to powód, dla którego ROBYG zdecydował się na realizację osiedla właśnie w tym rejonie Warszawy, będącym przykładem udanej rewitalizacji poprzemysłowej części miasta.
„Stacja Nowy Ursus – gdzie łącznie powstanie około 1000 mieszkań w zróżnicowanych metrażach – to nowoczesna inwestycja, u podstaw której leży idea zrównoważonego rozwoju. Budynki wyposażone będą w energooszczędne oświetlenie LED, a także panele fotowoltaiczne, które umożliwią ekologiczne zasilanie części wspólnych. Dzięki bezpłatnie instalowanemu systemowi Smart House mieszkańcy zyskują realny wpływ na bezpieczeństwo swojego „M”, a dodatkowo oszczędzają – zdalna kontrola sprzętów elektronicznych i elektrycznych w domu czy regulacja ogrzewania to rachunki niższe nawet do 30%. Kupno mieszkania w projekcie ROBYG to trafna inwestycja – stosunek jakości do ceny lokali jest niezwykle korzystny” – dodaje Joanna Chojecka.

Ursus jest uznawany za najszybciej rozwijający się obszar stolicy – przybywa tu sklepów, punktów usługowych oraz udogodnień dla mieszkańców. Wysokość wydatków inwestycyjnych na lokalną infrastrukturę tej części miasta plasuje się w czołówce wśród warszawskich dzielnic . Obecnie realizowanych jest dużo projektów, w tym budowane są placówki edukacyjne, parki oraz tereny rekreacyjne, a w planach jest również Warszawskie Centrum Lokalne "Niedźwiadek", czyli miejsce spotkań dla mieszkańców, z ofertą kulturalną i integracyjną dla różnych pokoleń. Ursus to także wygodna komunikacja z centrum miasta i szybki wyjazd poza stolicę, dzięki gęstej sieci dróg oraz korzystnie rozplanowanej komunikacji miejskiej.

fot. mat. prasowe

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja

Projekt docelowo zakłada realizację około 1000 mieszkań oraz lokali usługowych


ROBYG instaluje system Smart House w Stacji Nowy Ursus bez dodatkowych opłat – podobnie jak we wszystkich prowadzonych inwestycjach. Technologia ta umożliwia zdalną kontrolę nad przepływem prądu w gniazdkach, dostosowanie temperatury pomieszczeń do własnych preferencji, a w rezultacie generuje oszczędności, np. na opłatach za energię elektryczną. Smart House to również element bezpieczeństwa. Kamery i czujniki pozwalają na sprawdzenie sytuacji w mieszkaniu z dowolnego miejsca dzięki aplikacji na smartfony.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: