eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › IV etap Nowych Ogrodów wystartował

IV etap Nowych Ogrodów wystartował

2018-02-01 12:41

IV etap Nowych Ogrodów wystartował

Nowe Ogrody © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Realizacja III etapu powstającego przy ulicy Meissnera 2 w Poznaniu osiedla Nowe Ogrody już się zakończyła. Deweloper nie stawia tu jednak kropki - właśnie poinformował o starcie prac przy IV fazie inwestycji. Tym razem przyszli mieszkańcy będą wybierać spośród 104 mieszkań o powierzchniach od 30 do 108 m kw. Plany zakładają również powstanie podziemnej hali garażowej, komórek lokatorskich oraz 2 lokali usługowych. Projekt ma zakończyć się w IV kwartale 2019 roku.
Jak już wspomniano we wstępie, IV etap osiedla Nowe Ogrody to 104 mieszkania, od kompaktowych kawalerek o powierzchni 30 m kw. po przestronne, ponad stumetrowe, pięciopokojowe lokale. Wszystkie mieszkania usytuowane na piętrach będą mieć dostęp do balkonów lub tarasów, a mieszkańcy parterów - do przydomowych ogródków. W budynku powstanie cichobieżna, zjeżdżająca do hali garażowej, winda.
- Po zakończaniu IV etapu inwestycji, powstanie kompletny, wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą, przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Dodatkowo cały obiekt będzie monitorowany, aby zapewnić naszym klientom spokój i bezpieczeństwo – zaznacza Marlena Zapalska.

Położenie Nowych Ogrodów gwarantuje mieszkańcom ciszę, spokój i bliski kontakt z przyrodą. W pobliskim sąsiedztwie nie brakuje ścieżek rowerowych. Niedaleko stąd również do jeziora Rusałka oraz Ogrodu Botanicznego.
– Kolejnym udogodnieniem dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas są tereny rekreacji miejskiej – korty, boiska, basen, czy klub fitness – mówi Marlena Zapalska. Dodatkowym atutem inwestycji jest dogodna komunikacja z centrum Poznania. - Z ulicy Meissnera podróż samochodem do centrum zajmie około 10-15 minut, na dworzec PKP nie więcej niż 10, a na lotnisko Ławica tylko 5 minut – dodaje Marlena Zapalska.

fot. mat. prasowe

Nowe Ogrody - wizualizacja

Nowe Ogrody rozkwitają w Nowym Roku. Ulica Meissnera 2 wzbogaci się o kolejny budynek.


Do tej pory w ramach osiedla przy ulicy Janusza Meissnera zakończono trzy etapy, gdzie zaaranżowano łącznie 265 mieszkań oraz 13 lokali usługowo-handlowych. W ramach całej inwestycji przewidziano osiem etapów, które łącznie pomieszczą około 650 mieszkań.
- Obecnie trwają intensywne prace nad V etapem, gdzie już został złożony wniosek o pozwolenie na budowę. – zdradza Marlena Zapalska.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: