eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rodzinne Komorniki już rozpoczęte

Rodzinne Komorniki już rozpoczęte

2018-06-07 10:47

Rodzinne Komorniki już rozpoczęte

Rodzinne Komorniki już rozpoczęte © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Podpoznańskie Komorniki. Ulica Pana Tadeusza. To właśnie pod tym adresem ruszyły prace związane z realizacją osiedla Rodzinne Komorniki. Pierwszy etap inwestycji, którego zakończenie zaplanowano na III kwartał nadchodzącego roku, zakłada powstanie 48 domów w zabudowie szeregowej.
Ostatnie tygodnie to czas intensywnych prac przygotowawczych do inwestycji Rodzinne Komorniki. Teren jest już uporządkowany, fundamenty wylane, a w pierwszych domach pną się już w górę ściany parterów.

I etap inwestycji 48 domów w zabudowie szeregowej, które mają być gotowe w drugiej połowie 2019 r. Każdy z nich liczyć sobie będzie 79 m kw. Na parterze znajdzie się salon, kuchnia i toaleta, a na piętrze - trzy sypialnie oraz łazienka. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także ogród i dwa miejsca postojowe. Sky Investments, będący inwestorem osiedla, zaplanował już także dwa kolejne etapy.
– W kolejnych częściach Rodzinnych Komornik powstaną domy o metrażu 79 m kw. i 91 m kw. Cały projekt Rodzinne Komorniki łącznie będzie liczyć 106 domów – mówi Agnieszka Jałoszyńska, specjalista ds. sprzedaży mieszkań Sky Investments.

Warto podkreślić, że deweloper Sky Investments zaplanował infrastrukturę w ramach osiedla, między innymi wybrukowane drogi wewnętrzne, oświetlenie, czy chociażby kosze na śmieci. Tak przygotowane inwestycje na terenach podmiejskich, stanowiące bezpieczne i przyjazne miejsce do życia, w zdecydowanej większości są standardem. Doceniają to klienci na rynku nieruchomości, wybierając inwestycje zlokalizowane tuż obok miasta, z dogodnym dojazdem, a w otoczeniu zieleni. W przypadku osiedla Rodzinne Komorniki, przyszli mieszkańcy docenią także lokalizację. Komorniki znajdują się niecałe 10 km od Poznania. Infrastruktura drogowa oraz transport publiczny pozwalają na szybki dojazd do stolicy Wielkopolski. Gmina Komorniki jest jedną z najchętniej wybieranych do zamieszkania, w poznańskiej aglomeracji.

fot. mat. prasowe

Rodzinne Komorniki

Cały projekt Rodzinne Komorniki łącznie będzie liczyć 106 domów


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: