eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Ursus Factory 3

Osiedle Ursus Factory 3

2019-03-27 11:59

Osiedle Ursus Factory 3

Osiedle Ursus Factory 3 - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Ursus, ulica Posag 7 Panien. To właśnie pod tym adresem ruszają prace związane z realizacją kolejnego etapu inwestycji Ursus Factory 3. Inwestycja z portfolio firmy Victoria Dom dostarczy na stołeczny rynek 175 nowych mieszkań o powierzchniach od 28 m2 do 75 m2. Ceny rozpoczynają się od 6590 zł/m2.
Sprzedaż mieszkań powstających w ramach osiedla Ursus Factory 3 już ruszyła. Plany na ten etap zakładają powstanie dwubryłowego budynku (5 i 8 kondygnacji), a w nim 175 mieszkań o powierzchniach od 28 m2 do 75 m2. Deweloper zapewnia, że ich rozkłady zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Stosunkowo niewielkie metraże pomieszczą od jednego do czterech pokoi. Do każdego z mieszkań należeć będzie balkon, a w przypadku parteru - przydomowy ogródek. Z myślą o zmotoryzowanych powstanie garaż podziemny oraz naziemne miejsca parkingowe. Wewnątrz osiedla pojawi się wspólna część rekreacyjna.

Osiedle Ursus Factory 3 powstaje przy ulicy Posag 7 Panien (poprzednie etapy są zlokalizowane przy ulicy Traktorzystów). Ta część Ursusa cieszy się sporą popularnością. W pobliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się pierwszy w Warszawie, 5-hektarowy, EKO Park. Teren wyposażony w ścieżki edukacyjne, panele solarne, naturalny plac zabaw, niecki retencyjne zbierające wodę opadową jest doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji. Zaledwie kilka minut od osiedla zlokalizowana jest stacja kolejki podmiejskiej. W pobliżu są również przystanki autobusowe pozwalające na sprawne przemieszczanie się komunikacją miejską. W pobliżu przebiegają także drogi ekspresowe S2 i S8 umożliwiające wygodny dojazd samochodem. W perspektywie kilku lat planowane jest również uruchomienie ostatniej stacji II linii metra, przy ulicy Połczyńskiej.

fot. mat. prasowe

Osiedle Ursus Factory 3 - wizualizacja

Osiedle Ursus Factory 3 powstaje przy ulicy Posag 7 Panien


„Systematycznie poszerzamy naszą ofertę mieszkaniową na terenie całej aglomeracji warszawskiej. Za każdym razem szczególne znaczenie przywiązujemy jednak do bardzo dobrej lokalizacji inwestycji, świetnie skomunikowanej z innymi częściami miasta. Bliska odległość do stacji kolejki miejskiej oraz rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum Warszawy. Położenie inwestycji gwarantuje z kolei większą przestrzeń, dostęp do terenów zielonych, a w szczególności to co szczególnie ważne konkurencyjną cenę mieszkań” - podkreśla Monika Śliwa Dyrektor Marketingu Victoria Dom.

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne centra handlowe, w tym m.in. bardzo popularny outlet Factory Ursus, Centrum Handlowe Łopuszańska, Lidl, Biedronka, Carrefour Express, czy bazarki ze świeżą żywnością. W okolicy osiedla znajduje się rozbudowana sieć placówek oświatowych ze żłobkami, przedszkolami i szkołami, przychodnie, apteki i placówki bankowe.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 3

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Osiedle Ursus Factory 3

    karolinka / 2019-04-24 17:56:46

    A ja w pobliżu widziałam osiedle Atal buduje, zawsze kiedy jadę do Centrum Handlowego mijam je po prawej stronie, lokalizacja faktycznie jest doskonała, w ogóle Ursus teraz rozkwita odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: