eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wystartowała budowa Osiedla Coopera

Wystartowała budowa Osiedla Coopera

2019-07-24 08:51

Wystartowała budowa Osiedla Coopera

Wystartowała budowa Osiedla Coopera © fot. mat. prasowe

Na warszawskim Bemowie powstaje kolejna inwestycja mieszkaniowa. Na działce zlokalizowanej przy ulicy Meriana Coopera Unidevelopment S.A. rozpoczął właśnie prace przy realizacji Osiedla Coopera. Budowa podzielona została na cztery etapy. Docelowo w ramach projektu powstanie 15 kameralnych, 3-piętrowych budynków, a w nich około 470 mieszkań.
Plany dotyczące I fazy inwestycji zakładają powstanie 100 mieszkań - od kompaktowych lokali dwupokojowych o powierzchni 42 m², po przestronne, bo liczące sobie aż 94 m² cztery pokoje. Każde z nich wyposażone zostanie w balkon lub loggię, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Wokół budynków zaplanowano 6 stref rekreacyjnych, w tym zewnętrzną siłownię, skwer, sad oraz tematyczne place zabaw i boisko do gier zespołowych. Deweloper zapewnia, że charakter zabudowy harmonijnie wpisywać się będzie w swoje sąsiedztwo, gdzie - w myśl zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - powstawać mają niskie osiedla oraz szerokie ciągi komunikacyjne z drogami dla rowerów i ścieżkami biegowymi. Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w IV kw. 2020 roku.
„Zainteresowanie Osiedlem Coopera od początku pojawienia się oferty na rynku jest bardzo duże. Wielu klientów czekało na uruchomienie sprzedaży kilka miesięcy, ponieważ - z uwagi na przedłużające się procedury formalno-prawne - musieliśmy opóźnić start inwestycji. Dzisiaj, gdy posiadamy już ostateczne i prawomocne pozwolenie na budowę, ponad 80% mieszkań jest objętych umowami rezerwacyjnymi i deweloperskimi. W związku z tak dobrym wynikiem, jeszcze w tym roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży drugi etap osiedla.” - mówi Ewa Przeździecka, Członek Zarządu Unidevelopment S.A.

Chrzanów, czyli część Bemowa, w której powstanie Osiedla Coopera, to jedna z dynamicznie rozwijających się lokalizacji w Warszawie. Przyszłych mieszkańców przyciąga tu między innymi planowana II linia metra. W ciągu najbliższych 3 lat w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie stacja „Lazurowa”, dzięki której mieszkańcy dotrą do centrum w 20 minut. Osiedle Coopera będzie miało też łatwy dostęp do trasy S8, gwarantującej osobom zmotoryzowanym dobry dojazd do niemal każdej części miasta. W pobliżu osiedla znajduje się także przystanek autobusowy.

fot. mat. prasowe

Wystartowała budowa Osiedla Coopera

Ceny mieszkań wahają się od 8 050 zł/m² do 9 600 zł/m².


W okolicach Osiedla Coopera działa spora ilość placówek handlowych, m.in. Wola Park, Tesco i Decathlon. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także publiczna przychodnia lekarska, żłobek, 6 przedszkoli oraz 2 szkoły podstawowe. Ofertę kulturową wzbogacają Bemowskie Centrum Kultury oraz popularna sala zabaw Kolorado. Nieopodal osiedla leży Park Górczewska z amfiteatrem. Bliskość Puszczy Kampinoskiej i Lasu Bemowskiego zapewnią mieszkańcom możliwość wypoczynku na łonie natury.

Ceny mieszkań wahają się od 8 050 zł/m² do 9 600 zł/m².

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: