eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Greenbud Development buduje Nowy Jasin

Greenbud Development buduje Nowy Jasin

2019-09-26 10:54

Greenbud Development buduje Nowy Jasin

Nowy Jasin - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Podpoznański Jasin, ulica Wrzesińska. Pod tym właśnie adresem powstaje nowa inwestycja firmy Greenbud Development. Na osiedle nowy Jasin składać będą się domy o powierzchni od 59 do 91 mkw. Prace budowlane już ruszyły, podobnie jak sprzedaż. Ceny rozpoczynają się od 309 tys. zł brutto.
Osiedle Nowy Jasin to kameralny zespół domów, który wznosi się przy ulicy Wrzesińskiej, w położonym między Swarzędzem a Poznaniem, Jasinie. I faza projektu zakłada powstanie dwóch wariantów architektonicznych lokali. Pierwszy z nich to 12 domów o powierzchniach 89 i 91 m kw. z dostępem do dwóch miejsc postojowych oraz w opcji z ogrodem wielkości 90 m kw. Drugi - 16 domów o powierzchni 59 lub 63 m kw., z indywidualnymi garażami oraz - w większości - ogrodami do nawet 181 m kw. Ich minimalna cena to 309 tys. zł brutto.

Domy 90-metrowe zaoferują swoim mieszkańcom przestrzeń podzieloną na strefę dzienną i nocą. Parter zarezerwowany został na salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Na pierwszym piętrze znajdą się dwie sypialnie, łazienka i balkon, identycznie wyglądać będzie druga kondygnacja.
- Dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu pomieszczeń, do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą aż cztery sypialnie. Nawet większe rodziny mogą mieć pewność, że każdy z jej członków znajdzie dla siebie komfortowe miejsce – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development.

fot. mat. prasowe

Nowy Jasin z lotu ptaka

Osiedle Nowy Jasin to zespół domów w kameralnej zabudowie o zróżnicowanych metrażach


Propozycję dewelopera uzupełniają domy 59 i 63 m kw., które mają oferować duże możliwości aranżacyjne. Parter zajmie garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym. I piętro pełni funkcję dzienną – znajduje się tam salon z aneksem kuchennym i łazienką. II piętro to funkcja nocna – dwie sypialnie oraz łazienka, a także balkon. Greenbud Development proponuje budynki w prostej formie i klasycznych kolorach w odcieniach czerni oraz bieli. Prace budowlane w I etapie już się rozpoczęły, a deweloper planuje systematycznie rozwijać osiedle, razem z infrastrukturą i małą architekturą. W III etapie powstanie również duży plac zabaw – z myślą o najmłodszych.

Otoczenie ulicy Wrzesińskiej w Jasinie wyróżnia się niską zabudową jednorodzinną, stanowiącą gwarancję ciszy i spokoju. Najbliżej położone miasto – Swarzędz – oddalone o 3 km zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz edukacyjne (Centrum Handlowe ETC, apteki, szkoły podstawowe czy przedszkola i żłobki). W niespełna 15 minut można też dojechać do Poznania, stolicy Wielkopolski.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: