eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ostoja Wilanów: ruszyła budowa kolejnego etapu

Ostoja Wilanów: ruszyła budowa kolejnego etapu

2015-08-12 10:25

Ostoja Wilanów: ruszyła budowa kolejnego etapu

Ostoja Wilanów - gotowe budynki © fot. mat. prasowe

Ruszyła właśnie sprzedaż mieszkań realizowanych przez FADESA POLNORD POLSKA w ramach kolejnego etapu budowy osiedla Ostoja Wilanów. Tym razem klienci mogą wybierać pośród 126 mieszkań zlokalizowanych w dwóch czteropiętrowych budynkach. Prace budowlane już trwają. Deweloper planuje ich zakończenie na IV kwartał 2016 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Moko już z wiechą

Atrakcyjność usytuowania mieszkań powstających w nowy etapie inwestycji powoduje, że cieszą się one dużym zainteresowaniem kupujących. Budynki powstają w sąsiedztwie jeziorka, a część lokali, które rezerwowano jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży, oferuje malowniczy widok na okoliczne tereny zielone.

Budowa OSTOI WILANÓW rozpoczęła się już przed dziesięciu laty. Kompleks willi miejskich i budynków wielorodzinnych usytuowany jest na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów, między ul. Hlonda i al. Rzeczypospolitej. Realizowany etapami projekt przewiduje docelowo budowę ponad 1 900 mieszkań. Jak dotąd Grupa FPP zrealizowała 7 etapów inwestycji, które dostarczyły na stołeczny rynek 1 624 lokale. W dwóch prowadzonych obecnie fazach projektu znajduje się 262 lokali, a budowa kolejnych 43 mieszkań jest w przygotowaniu.

Budynki powstają tu pośród rozległych terenów rekreacyjnych, które zajmują niemal połowę powierzchni osiedla, usytuowanego na obszarze 17 ha. Mieszkańcy tej niepowtarzalnej inwestycji mają do dyspozycji prywatny park leśny ze starodrzewem i ścieżką edukacyjną oraz własne boisko sportowe. W OSTOI WILANÓW znajduje się ponad 5 ha starannie zaaranżowanych, zielonych terenów wypoczynkowych. W centralnej części osiedla rozciąga się park z jeziorkiem (300 m) poprzecinanym mostkami, wokół którego wiodą zatopione w zieleni alejki spacerowe. Na terenie osiedla znajduje się kilka placów zabaw przeznaczonych dla dzieci w różnych grupach wiekowych, przedszkole i liczne punkty usługowe.

W nowym etapie budowy OSTOI WILANÓW dostępne są mieszkania od dwu do sześciopokojowych o powierzchni od 42 do 154 m kw. Lokale ulokowane w budynkach do trzeciego piętra sprzedawane są w cenie 7727 zł za m kw. Mieszkania z widokiem na jeziorko kosztują 7997 zł/m kw. Penthouse można kupić w kwocie ok. 10.000 tys. zł za m kw.

fot. mat. prasowe

Ostoja Wilanów - gotowe budynki

Rozpoczęto sprzedaż mieszkań w nowym etapie osiedla OSTOJA WILANÓW.


W ofercie poprzedniego etapu budowy osiedla zostało jeszcze w sprzedaży 30 mieszkań. Około 80 proc. ze 136 oferowanych lokali trafiło już do nowych właścicieli. W budynku B4, który zostanie ukończony w IV Q 2015 roku, do nabycia są mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o metrażu od 41 do 120 m kw.

Deweloper oferuje wygodny model finansowania zakupu mieszkań w systemie 30/70.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: