eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ART MODERN w Łodzi jeszcze większe

ART MODERN w Łodzi jeszcze większe

2018-11-27 09:31

ART MODERN w Łodzi jeszcze większe

Art Modern © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

ART MODERN to inwestycja mieszkaniowa, która jest już łodzianom znana. Pierwszy etap powstającego przy ulicy Wróblewskiego 6/8 projektu rozpoczął się już w 2015 roku. Teraz deweloper informuje, że jego realizacja wchodzi w drugą fazę. Tym razem przyszłym mieszkańcom zaproponowano 73 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach.

Przeczytaj także: Art Modern. Kolejne mieszkania i lofty w Łodzi

Prace przy drugim etapie inwestycji ART MODERN ruszą jeszcze w tym roku. Ta faza zakłada powstanie 6-piętrowego budynku z 73 lokalami, pośród których znajdą się zarówno kompaktowe 26-metrowe kawalerki, jak i przestronne pięciopokojowe mieszkania o powierzchniach ponad 95 mkw.

Wszystkie wyposażone zostaną w balkon, taras lub ogródek, w części z nich będzie można zaś wydzielić w sypialni garderobę. W ofercie nie brakuje propozycji dla najbardziej wymagających nabywców. Mowa tu o dwupoziomowych apartamentach i lokalach wyposażonych w dwa tarasy. Gotowe do odbioru lokale zostaną wykończone w stanie deweloperskim, choć możliwy jest też zakup mieszkania pod klucz. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z parkingu podziemnego, co pozwoliło na zwiększenie przestrzeni rekreacyjnej w postaci kameralnego parku kasztanowców oraz ustronnego placu zabaw.

fot. mat. prasowe

ART Modern - klatka

Inwestycja czerpie inspiracje z architektury Bauhausu oraz sztuki użytkowej


– Dużym rodzinom polecamy mieszkania z trzema sypialniami i funkcjonalnie zaprojektowaną strefą dzienną, a ambitnemu singlowi – przestronny salon z kuchnią oraz sypialnię mogącą też służyć za pokój do pracy – wyjaśnia. – Osoby starsze z pewnością docenią zaś dodatkowe, niewielkie pomieszczenie na domową spiżarkę lub składzik, a także wykończenie łazienek umożliwiające montaż prysznica bezbrodzikowego – mówi Anna Osińska, Manager ds. Sprzedaży w OPG Property Professionals.


Michał Styś, Dyrektor OPG Property Professionals podkreśla, że niewątpliwym atutem osiedla jest również jego lokalizacja.
– Położenie kompleksu stanowi kompromis pomiędzy gwarnym życiem śródmieścia, a spokojem i licznymi kompleksami zieleni Łodzi Górnej – wyjaśnia. – ART MODERN położone jest tuż przy przystankach komunikacji miejskiej, a także w okolicy centrum przesiadkowego na Placu Niepodległości. Kierowcy docenią zaś bliskość al. Politechniki, która zarówno pozwala szybko dostać się do centrum miasta, jak też wygodnie wyjechać na trasę S8 i autostradę A1 – dodaje.

fot. mat. prasowe

ART Modern - widok z góry

Położenie kompleksu stanowi kompromis pomiędzy gwarnym życiem śródmieścia, a spokojem i licznymi kompleksami zieleni


Funkcjonalne rozwiązania, kameralny klimat osiedla oraz dogodne położenie osiedla ART MODERN to argumenty, które mogą przemawiać do kupujących. Pierwszy etap inwestycji, okrzyknięty głosami czytelników portalu RynekPierwotny.pl mianem jednego z najciekawszych projektów deweloperskich w Łodzi, został już w całości skomercjalizowany. Użytkownicy serwisu docenili osiedle pod kątem lokalizacji, architektury oraz stosunku ceny do oferowanego standardu.

Drugi etap inwestycji ART MODERN ma być gotowy do końca II kwartału 2020. Docelowo w ramach kompleksu mają powstać 374 mieszkania, a także 12 nowoczesnych loftów, zaadaptowanych w murach zabytkowej elektrowni zasilającej nieistniejące już zakłady przędzalniane. W południowo-zachodniej części osiedla wybudowany zostanie również parking wielopoziomowy, a istniejący starodrzew kasztanowców uzupełnią dalsze nasadzenia roślin sezonowych i zimozielonych.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: