eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Willa Wiślana - nowe mieszkania na Tarchominie

Willa Wiślana - nowe mieszkania na Tarchominie

2019-02-26 11:10

Willa Wiślana - nowe mieszkania na Tarchominie

Willa Wiślana – nowe mieszkania na Tarchominie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Warszawski Tarchomin, ulica Mikołaja Trąby. To właśnie pod tym adresem powstaje Willa Wiślana. Wielorodzinny budynek mieszkalny z portfolio J.W. Construction dostarczy na stołeczny rynek 130 mieszkań o powierzchni od 28 do 51 m2. Atutem inwestycji ma być m.in. lokalizacja gwarantująca dogodne połączenie z centrum Warszawy.

Przeczytaj także: Już apartament czy jeszcze mieszkanie?

Willa Wiślana to 6-kondygnacyjny budynek z przestronnymi balkonami i podziemnym parkingiem. Na parterze zaplanowano powierzchnie usługowe, wyższe piętra zostały zarezerwowane na mieszkania, a pod ziemią zaprojektowano 91 miejsc parkingowych, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.

Budynek pomieści 130 dwu- i trzypokojowych lokali mieszkalnych o metrażach od 28 do 51 m2. Szacunkowa łączna powierzchnia użytkowa to 6 037 m2, z czego 499 m2 zajmie powierzchnia usługowa. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 224 tys. zł.

Willa Wiślana gwarantuje swoim mieszkańcom dogodny dostęp do rozwiniętej infrastruktury - połączenie z innymi dzielnicami Warszawy zapewnia autobus linii 511, skomunikowany z pętlą Młociny oraz autobus linii 211 (pętla Nowodwory). W jej pobliżu znajdują się również liczne placówki edukacyjne, w tym żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa czy Artystyczne Podwórko, gdzie najmłodsi mogą brać udział w zajęciach edukacyjnych, muzycznych, tanecznych i plastycznych. Dojazd samochodem do Galerii Północnej zajmuje niespełna 10 minut.

fot. mat. prasowe

Willa Wiślana - wizualizacja 1

Willa Wiślana to pojedynczy budynek o niskiej zabudowie, z przestronnymi balkonami


Prace budowlane ruszą w II kwartale 2019 roku. Ich zakończenie planowane jest na grudzień 2020 r. Odbiory mieszkań planowane są na I kwartał 2021 r. Za projekt inwestycji odpowiada pracownia PIK s.c.

fot. mat. prasowe

Willa Wiślana - wizualizacja 2

Położenie nieruchomości pozwala cieszyć się bliskością pełnej infrastruktury miejskiej


Oferta skierowana jest zarówno do singli, jak i rodzin z dziećmi – wszystkich, którzy cenią sobie sąsiedztwo otaczającej przyrody. Nazwa osiedla jest nieprzypadkowa – w kilka minut piechotą lub rowerem możemy się dostać na nadwiślańskie wały. Jedna z przyrzecznych ścieżek rowerowych prowadzi na Północ – aż po pola golfowe w Rajszewie, i na Południe – aż do Mostu Łazienkowskiego. Mieszkańcy Willi będą mogli również aktywnie wypoczywać w pobliskim Lesie Bielańskim, do którego można przepłynąć przez Wisłę promem – przystanek portowy znajduje się w pobliżu osiedla. Przepiękne widoki zapewni rowerowa wycieczka nad Zalew Zegrzyński, a także okolice Narwi i Bugu, obfitującej w malownicze lasy – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

fot. mat. prasowe

Willa Wiślana - przykładowe mieszkanie

W budynku znajdzie się w sumie 130 mieszkań o powierzchni 28 – 51 m2


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: