eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Amber Residence w Poznaniu

Amber Residence w Poznaniu

2011-11-09 12:05

Amber Residence w Poznaniu

Amber Residence wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Trust S.A., realizuje nową inwestycję Amber Residence. W ramach wieloetapowego projektu Spółka wybuduje mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej ok. 45 tys. m2. Pierwszy etap inwestycji zostanie zrealizowany do końca 2012 roku.

Przeczytaj także: Nowe osiedle mieszkaniowe w Poznaniu

fot. mat. prasowe

Amber Residence wizualizacja

Amber Residence wizualizacja

Inwestycja Amber Residence to osiedle o nowoczesnej architekturze, w segmencie mieszkań popularnych. W ramach pierwszego etapu zostaną zrealizowane trzy czteropiętrowe budynki połączone podziemną halą garażową. Mieszkania oferowane przez dewelopera to zarówno kameralne kawalerki o powierzchni od 28 m² jak i duże trzypokojowe mieszkania o powierzchni do 75 m². Uzupełnieniem niepowtarzalnej, nowoczesnej bryły budynku będzie wewnętrzne patio z piękną zielenią i małą architekturą, tak aby w letnie dni mieszkańcy mogli tam odpoczywać i cieszyć się urokami lata.

Amber Residence jest bardzo dobrze zlokalizowane, przy ulicy Teofila Mateckiego, co pozwoli przyszłym mieszkańcom szybko znaleźć się w centrum miasta m.in. za sprawą szybkiego tramwaju. Przyszli lokatorzy będą mieli w bliskim sąsiedztwie placówki edukacyjne oraz infrastrukturę handlową. Mieszkania w tej lokalizacji są atrakcyjne dla studentów, gdyż znajdują się w bliskiej odległości od Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Przyrodniczego.

fot. mat. prasowe

Amber Residence wizualizacja

Amber Residence wizualizacja


Inwestycja jest propozycją dla osób lubiących spędzać aktywnie czas, na powietrzu, na łonie natury. Położenie blisko terenów zielonych pozwoli przyszłym mieszkańcom spacerować po lesie przy Różanym Potoku, górze Morasko, czy rezerwacie Meteoryt.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: