eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Miasteczko Jutrzenki. Nowe mieszkania we Włochach

Miasteczko Jutrzenki. Nowe mieszkania we Włochach

2020-07-14 12:22

Miasteczko Jutrzenki. Nowe mieszkania we Włochach

Miasteczko Jutrzenki © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Aurec Home, deweloper będący częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Aurec Capital, ruszył ze sprzedażą mieszkań zaplanowanych w I etapie osiedla Miasteczko Jutrzenki. Ich nabywcy odbiorą klucze w II kwartale 2022 roku.

Przeczytaj także: Apartamenty Poligonowa: nowe mieszkania w Lublinie

Miasteczko Jutrzenki powstaje we Włochach, na terenie liczącym sobie przeszło 65 tys. mkw. W ofercie sprzedażowej I etapu inwestycji znalazły się 163 nowe mieszkania o powierzchniach od 38 do 100 mkw. Na generalnego wykonawcę tej fazy projektu wybrano HOCHTIEF.

Infrastruktura, którą zaplanowano na terenie Miasteczka Jutrzenki, sprzyjać ma komfortowi mieszkańców. Powstaną tu m.in. leżanki oraz ławki solarne umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych. Projekt zakłada również oczka wodne, fontanny, przestrzeń do uprawiania jogi, place zabaw, siłownię plenerową oraz szklarnie do uprawy własnych warzyw, ziół i kwiatów. Znajdą się tu również ładowarki dla samochodów elektrycznych.

Miasteczko Jutrzenki ma być budowane z poszanowaniem środowiska, a energii do części wspólnych dostarczą m.in. panele fotowoltaiczne.

fot. mat. prasowe

Miasteczko Jutrzenki - wizualizacja 1

W pierwszym etapie inwestycji powstaną 163 mieszkania o powierzchni od 38 do 100 mkw.


Przedstawiciele dewelopera przekonują, że jednym z atutów Miasteczka Jutrzenka jest lokalizacja – w niedalekiej odległości od centrum miasta i w pobliżu rozbudowanej infrastruktury społecznej i drogowej. Wyróżniająca się ma być również jakość wykonania nowych mieszkań oraz przystępność cenowa.

Aurec Home planuje również budowę osiedla w Ursusie w miejscu, gdzie znajdują się, pozostające pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki „Ursus”, a także kolejnego w gminie Włochy.

fot. mat. prasowe

Miasteczko Jutrzenki - wizualizacja 2

Na terenie osiedla zaplanowano m.in. oczka wodne, fontanny oraz przestrzeń do uprawiania jogi

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Miasteczko Jutrzenki. Nowe mieszkania we Włochach

    nikka22 / 2020-08-12 13:19:11

    W tej części miasta coraz więcej osiedli się buduje, niedaleko powstaje też osiedle centro ursus, które dodatkowo jest położone w bardzo atrakcyjnej okolicy, blisko stąd do centrum handlowego a w pobliżu są szkoły przedszkola i dobra komunikacja do centrum odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: