eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle domów Nowy Gruszczyn

Osiedle domów Nowy Gruszczyn

2021-09-14 08:54

Osiedle domów Nowy Gruszczyn

Nowy Gruszczyn - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W podpoznańskim Gruszczynie powstanie nowa inwestycja od Sky Investments. Budowa I etapu osiedla domów w zabudowie bliźniaczej Nowy Gruszczyn już ruszyła.

Przeczytaj także: Osiedle Przy Jeziorach - III etap

Osiedle powstanie przy ulicy Katarzyńskiej. Inwestycja została podzielona na sześć etapów. W pierwszym z nich powstanie 7 domów, czyli 14 lokali mieszkalnych. Klienci mają do wyboru 2 typy domów różniących się powierzchnią użytkową: A - 141,08 mkw. i B - 135,14 mkw. Każdy typ domu posiada ten sam układ pomieszczeń. W strefie dziennej na parterze znajdzie się przestronny salon, kuchnia ze spiżarnią, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze dostępne będą 3 sypialnie, łazienka oraz 2 garderoby. W domach typu A, czyli największych z proponowanych, na bocznej ścianie znajdzie się dodatkowe okno doświetlające jadalnię. Do każdego z lokali przynależy również ogród oraz 2 miejsca postojowe od frontu. W pierwszych etapach inwestycji ogrody będą miały ekspozycję zachodnią, a ich powierzchnia zapewnia mieszkańcom wiele możliwości aranżacji. Dostępne będą także dodatkowe pakiety wykończeniowe. Docelowo w ramach osiedla dostępnych będzie 38 domów, czyli 76 lokali.

fot. mat. prasowe

Nowy Gruszczyn - wizualizacja 1

Nowy Gruszczyn to kolejny projekt mieszkaniowy dewelopera Sky Investments.


Budowa I etapu już się rozpoczęła, a jej zakończenie planowane jest na II kwartał 2023 roku. Cena najtańszego domu z I etapu o powierzchni 135,14 mkw. to 640.000 złotych brutto.

fot. mat. prasowe

Nowy Gruszczyn - wizualizacja 2

W pierwszym etapie powstanie 7 domów, czyli 14 lokali mieszkalnych.


Gruszczyn to mała, urokliwa miejscowość położona na terenie gminy Swarzędz, około 8 km od Poznania. Tuż obok osiedla znajduje się Dolina Cybiny stanowiąca obszar Natura 2000, czyli przyrodniczy skarb tej okolicy. Nie brakuje też tras rowerowych i ścieżek biegowych. Nieopodal inwestycji znajduje się także Jezioro Swarzędzkie, a nieco dalej rozpoczynają się tereny Puszczy Zielonka. Droga do stolicy Wielkopolski zajmuje autem kilkanaście minut. Sprawnie można dotrzeć również do autostrady A2 czy trasy S5. Funkcjonuje również komunikacja miejska, a w pobliskiej Kobylnicy znajduje się stacja PKP linii kolejowej Poznań-Gniezno. Z kolei położony około 3 km od Gruszczyna Swarzędz to szkoły, przedszkola, apteki, markety, lokale usługowe czy restauracje.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: