eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wilanów Residence

Wilanów Residence

2011-12-13 00:19

Wilanów Residence

Wilanów Residence © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Mimo zastoju na rynku nieruchomości DOR Group sprzedało ponad 80 % mieszkań w swojej luksusowej inwestycji przy ul. Obornickiej w Warszawie. Z 81 apartamentów pozostało w sprzedaży już tylko 12. W oddanych do użytku kameralnych apartamentowcach zamieszkali już pierwsi lokatorzy.

fot. mat. prasowe

Wilanów Residence

Wilanów Residence


Ekskluzywny kompleks mieszkalny "Wilanów Residence" wybudowany został dla osób ceniących prawdziwy klimat Wilanowa. Usytuowany został przy ul. Obornickiej w Starym Wilanowie, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Miejsce to ma swój charakterystyczny willowo – pałacowy charakter. Od lat przyciąga ludzi kultury, sztuki i biznesu.

Na szczególną uwagę zasługuje bliskość zabytkowego Pałacu Wilanowskiego z pięknymi ogrodami pałacowymi. W pobliżu znajdują się również liczne tereny rekreacyjne, między innymi parki w Powsinie i Natolinie, pole golfowe oraz ścieżki rowerowe. Dzięki lokalizacji w starej części dzielnicy mieszkańcy dysponują pełną infrastrukturą miejską, zarówno handlowo-usługową, jak i komunikacyjną.

fot. mat. prasowe

Wilanów Residence

Wilanów Residence

Jak w bombonierce

Kompleks "Wilanów Residence" wpisuje się w historyczny obraz dzielnicy. Swój nastrój zawdzięcza kameralnej, niskiej zabudowie, układom przestrzennym, jak również projektowi zieleni, utrzymanemu w oryginalnym stylu.

"Wilanów Residence" składa się z sześciu trzypiętrowych willi. W każdej z nich znajduje się od 8 do 14 apartamentów, w sumie cały projekt to 81 przestronnych i funkcjonalnych apartamentów oraz jeden lokal usługowy. Elegancka recepcja, jasne i przestronne hole, cichobieżne windy, patio z egzotyczną roślinnością, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowe informacje o kompleksie

Kompleks składa się z wolnostojących, jednoklatkowych willi nazwanych na cześć greckich bogiń Demeter, Atena, Afrodyta, Nike, Selene i Irys. Każdy budynek posiada cztery kondygnacje naziemne oraz garaż podziemny. Z 81 apartamentów pozostało w sprzedaży 12 oraz 1 lokal usługowy.

Budynek zasilany jest w niżej wymienione media:
  • energię elektryczną z sieci RWE STOEN
  • wodę pitną z miejskiej sieci wodociągowej
  • centralne ogrzewanie i ciepłą wodę z miejskiej sieci węzła C.O.

fot. mat. prasowe

Wilanów Residence

Wilanów Residence

Okładzina ścian zewnętrznych wykonana została z piaskowca oraz tynku mineralnego. Na balkonach i tarasach zamontowane zostały aluminiowe poręcze. Okna budynku są drewniane - mahoniowe, od strony Al. Wilanowskiej z dodatkową izolacją akustyczną. Windy cichobieżne firmy KONE, obsługujące również poziom garaży. Z uwagi na kameralność projektu, jedna winda obsługuje maksymalnie do 12 mieszkań. Antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań, natomiast wokół drzwi umieszczono portale drzwiowe w kolorze drzwi (orzech/mahoń). Lobby i hole główne wyłożone są marmurem Emperador Dark oraz ozdobione egzotyczną roślinnością.

Recepcja oraz ochrona funkcjonują 24h. Osiedle posiada monitoring oraz ogrodzenie. Na wewnętrznym dziedzińcu znajduje się z plac zabaw, fontanna oraz mała infrastruktura (ławki). Osiedle zostało wyposażone w dodatkowe zbiorniki retencyjne, które stanowią zabezpieczenie w przypadku intensywnych opadów.Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: