eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ruszył IV etap osiedla Wolne Miasto

Ruszył IV etap osiedla Wolne Miasto

2017-08-03 11:30

Ruszył IV etap osiedla Wolne Miasto

Wolne Miasto IV - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Ruszyła właśnie budowa 195 mieszkań, które powstaną w ramach czwartego etapu gdańskiej inwestycji ECO- Classic - Wolne Miasto. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród lokali o powierzchniach od 36 do 74 m2. Ceny rozpoczynają się od 5 071 zł/m2., co sprawia, że część mieszkań może zostać objęta dopłatami z programu Mieszkanie dla młodych.
Powstający w IV etapie osiedla Wolne Miasto budynek w kształcie litery U usytuowany jest przy ulicy Cedrowej 39. Właśnie trwa betonowanie jego płyty fundamentowej.

Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 195 mieszkań o powierzchniach od 36 m2 do 74 m2, których ceny rozpoczynają się od 5 071 zł/m2 (cena promocyjna). Część mieszkań kwalifikuje się do dopłat w ramach rządowego programu Mieszkanie dla młodych.

We wszystkich mieszkaniach zaplanowano balkony, loggie lub - w przypadku parterów - nawet kilkudziesięciometrowe, przydomowe ogródki z widokiem na zielone dziedzińce i tereny rekreacyjne.

Wyróżnikiem tego etapu iwnestycji Wolne Miasto ma być jego usytuowanie. Z uwagi na specyfikę działki i zachowanie naturalnej, bogatej rzeźby terenu znajduje się on na wzniesieniu. Będzie to najwyżej usytuowany budynek osiedla. Dzięki temu z okien dużej części mieszkań rozciągać się będzie widok na panoramę Gdańska.

Budowa IV etapu zakończy się w III kwartale 2018 roku. Docelowo osiedle tworzyć będzie osiem budynków, liczących w sumie około 1200 mieszkań.

fot. mat. prasowe

Wolne Miasto IV - wizualizacja 2

Ceny lokali zaczynają się od 5 071 zł/m2


- Na osiedlu Wolne Miasto coraz większym zainteresowaniem cieszą się lokale o wyższych metrażach- trzy - i czteropokojowe liczące odpowiednio ok. 60-70 m2 i 80-90m2. Dla klientów zainteresowanych takimi metrażami mamy bardzo atrakcyjną ofertę w najnowszym, właśnie wprowadzonym do sprzedaży 4 etapie Wolnego Miasta - mówi Zuzanna Kordzi, Dyrektor ds. Handlowych ECO-Classic.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: