eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Victoria Dom buduje Variant Praga

Victoria Dom buduje Variant Praga

2018-08-01 11:01

Victoria Dom buduje Variant Praga

Variant Praga - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Na warszawskiej Pradze, w okolicach ulicy Marsa, ruszyły prace związane z realizacją najnowszej inwestycji Victoria Dom. Osiedle Variant Praga dostarczy na stołeczny rynek 154 lokale o powierzchniach od 22,84 do 79,15 m2. Ceny rozpoczynają się od 6580 zł/mkw.
Sprzedaż mieszkań powstających w ramach osiedla Variant Praga już ruszyła. Plany zakładają powstanie pięciopiętrowego budynku, a w nim 154 mieszkań o powierzchniach od 22,84 do 79,15 m2. Deweloper zapewnia, że ich rozkłady zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Stosunkowo niewielkie metraże pomieszczą od jednego do czterech pokoi. Z myślą o zmotoryzowanych powstanie garaż podziemny oraz naziemne miejsca parkingowe, a tym kupującym, którym zależy na dodatkowej powierzchni, oferowane są komórki lokatorskie.

Atutem inwestycji jest lokalizacja - Variant Praga powstaje w dogodnie skomunikowanej okolicy ulicy Marsa (Praga Południe, Wawer). Bliskość stacji Szybkiej Kolejki Miejskiej (SKM) pozwala bez korków dotrzeć do centrum miasta. Stacja Gocławek znajduje się 5 minut pieszo od osiedla, a podróż do Śródmieścia zajmuje 17 minut – to tylko 5 stacji. Zlokalizowanie przy głównych węzłach komunikacyjnych - Trasy Siekierkowskiej oraz Traktu Lubelskiego usprawnia dojazd samochodem. Dwa przystanki autobusowe pozwalają na sprawne przemieszczanie się komunikacją miejską.

fot. mat. prasowe

Variant Praga - wizualizacja

W ramach inwestycji powstanie pięciopiętrowy budynek, w którym przewidziano 154 lokale


Wokół inwestycji dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych. Sprawny dojazd do centrum zapewnia SKM (stacja 5 minut pieszo), 150 metrów od osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a Trasa Siekierkowska i Trakt Lubelski pozwalają na dojazd zmotoryzowanym. Mieszkańcy osiedla najpilniejsze zakupy zrobić będą mogli w pobliskim Selgrosie – to 3 minuty drogi pieszo. Osiedle znajduje się w pobliżu centrów handlowych King Cross Praga (2,5 km), Auchan (2,3 km) oraz Promenada z kinem (3 km). W podobnej odległości znajdują się także sklepy Leroy Merlin, Media Markt i Castorama, a także popularne dyskonty – Lidl i Biedronka. Mieszkańcy osiedla najpilniejsze zakupy zrobić będą mogli w pobliskim Selgrosie – to 3 minuty drogi pieszo.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: