eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania na Grota 111 we Wrocławiu

Nowe mieszkania na Grota 111 we Wrocławiu

2019-01-02 10:26

Nowe mieszkania na Grota 111 we Wrocławiu

Nowe mieszkania na Grota 111 we Wrocławiu © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Echo Investment poinformował o rozpoczęciu budowy trzeciego i ostatniego etapu wrocławskiej inwestycji Grota 111. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 53 nowych mieszkań o powierzchniach od 27 do 86 mkw. Zakończenie projektu zaplanowano na ostatni kwartał bieżącego roku.
Grota 111 cieszy się wśród mieszkańców Wrocławia sporą popularnością - do tej pory zamieszkało tu już przeszło 200 rodzin. Ostatni etap inwestycji Echo Investment to 53 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do 86 mkw., od jedno-, po dwu- i trzypokojowe. Z punktu widzenia kupujących istotny jest fakt, że deweloper zapewnia im możliwość zmiany układu pomieszczeń i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.

Lokale usytuowane na parterach będą miały ogródki, natomiast te na wyższych piętrach przestronne balkony. Z myślą o rodzinach powstaną zielone, szczegółowo dopracowane tereny rekreacyjne, a także kreatywny plac zabaw.
- Spokojna i bezpieczna okolica sprawia, że Grota 111 to bardzo atrakcyjne miejsce do życia. Pierwsze dwa etapy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy na kontynuację inwestycji - mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment. - Prace dopiero ruszają, a co czwarte mieszkanie znalazło już właściciela. To głównie młodzi mieszkańcy, którzy zakładają rodziny, ale również osoby szukające dobrze zlokalizowanego miejsca - dodaje.

fot. mat. prasowe

Prace trwają

Właśnie rozpoczęła się budowa trzeciego i jednocześnie ostatniego etapu inwestycji Grota 111 we Wrocławiuoprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 8

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: