eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowa Marina Mokotów - ruszyła sprzedaż III etapu

Nowa Marina Mokotów - ruszyła sprzedaż III etapu

2019-05-05 00:49

Nowa Marina Mokotów - ruszyła sprzedaż III etapu

Nowa Marina Mokotów © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Warszawa, ulica Żwirki i Wigury, niedalekie sąsiedztwo Fortu Mokotów. To właśnie pod tym adresem powstanie trzeci już etap nowej odsłony Mariny Mokotów. Ta faza inwestycji Dom Development S.A. dostarczy na warszawski rynek 205 apartamentów oraz 20 lokali usługowych. Przekazanie kluczy zaplanowano na ostatni kwartał 2020 roku.
Nowa, zlokalizowana od strony ulicy Żwirki i Wigury, część inwestycji ma harmonijnie uzupełniać istniejącą już kilkanaście lat Marinę i okalającą ją zieleń. Jej mieszkańcom do gustu powinna przypaść lokalizacja budynku. Tuż przy apartamentach, u zbiegu ulic Racławickiej oraz Żwirki i Wigury, na wałach XIX-wiecznego fortu powstanie park z alejkami spacerowymi i elementami artystycznymi. Wzdłuż Mariny Mokotów biegnie z kolei ścieżka zdrowia, którą już niedługo wzbogaci plenerowa siłownia oraz integracyjny plac zabaw. Pobliski Fort Mokotów to z kolei teren, który idealnie nadaje się na spacer czy kolację.

Zadowoleni powinni być również miłośnicy dwóch kółek, z myślą o których powstała tu ścieżka rowerowa połączona z miejską siecią tras. Bliskość centrum i głównych arterii komunikacyjnych sprawia, że przemieszczenie się do centrum Warszawy i innych części tego miasta, w tym na lotnisko F. Chopina (dojazd samochodem zajmuje ok. 8 min.), nie powinno sprawiać większych problemów. W pobliżu znajduje się także jeden z najważniejszych w Warszawie terenów zielonych - park Pole Mokotowskie, a także centra biznesowe czy lubiana przez warszawiaków Galeria Mokotów. W najbliższej okolicy położone są również najlepsze warszawskie szkoły i przedszkola.
Nowa Marina Mokotów to jeden z naszych flagowych projektów, kolejna odsłona konceptu, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przestrzeni mieszkalnych w Warszawie. Apartamenty powstają z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach stolicy, ceniących prestiżową lokalizację, otoczenie zieleni i komfort miejskiego życia. Tworzony specjalnie dla mieszkańców 2-hektarowy park dopełni przestrzeń wokół i nada jej unikalnego charakteru – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.
Modernistyczny styl architektury apartamentowców podkreśli elegancka forma, tworzona przy użyciu najwyższej jakości materiałów zarówno na zewnątrz jak i przy wykończeniu wnętrz m.in. kamień czy elegancki antracyt. Jasne elewacje, z dominującą bielą, będą korespondować z ciepłymi barwami, a przeszklenia balkonów oraz loggii nadadzą lekkości.

fot. mat. prasowe

Nowa Marina Mokotów - taras

Wszystkie apartamenty w cenie sprzedaży będą posiadały loggie, balkony lub duże tarasy.


W ramach III etapu Nowej Mariny Mokotów, w dwóch budynkach liczących 5 pięter, oddanych zostanie 205 apartamentów (o metrażach od 32,7 do 119,7 m2) oraz 20 lokali usługowych. Przestronne okna zapewnią większe doświetlenie pomieszczeń. Wszystkie apartamenty w cenie sprzedaży będą posiadały loggie, balkony lub duże tarasy. Na parterze do dyspozycji oddane zostaną prywatne ogródki, a mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na pięknie zaaranżowaną zieleń wokół budynków i na terenie dziedzińców oraz dostępem do parku z rzeźbami. W nowej Marinie Mokotów jedynie wewnętrzne patia będą chronić prywatność, natomiast pozostałe części osiedla pozostaną ogólnodostępne.
Dom Development S.A. – lider rynku mieszkaniowego w Polsce oprócz mieszkań z segmentu popularnego realizuje także apartamenty o podwyższonym standardzie tj. Apartamenty Dolny Mokotów, Apartamenty Ogrodowa oraz Apartamenty Park Szczęśliwicki zlokalizowane na warszawskiej Ochocie.

fot. mat. prasowe

Nowa Marina Mokotów - części wspólne

W ramach III etapu Nowej Mariny Mokotów, w dwóch budynkach liczących 5 pięter, oddanych zostanie 205 apartamentów


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: