eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Silesia: Agrobex buduje nowe mieszkania w Zielonej Górze

Osiedle Silesia: Agrobex buduje nowe mieszkania w Zielonej Górze

2020-04-10 11:33

Osiedle Silesia: Agrobex buduje nowe mieszkania w Zielonej Górze

Osiedle Silesia © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

W Zielonej Górze trwają prace związane z realizacją Osiedla Silesia. Inwestycja z portfolio firmy Agrobex powiększy tamtejszy rynek mieszkaniowy o 117 nowych mieszkań. Prace przy pierwszym z zaplanowanych budynków mają zakończyć się w II kwartale 2021 roku.
Osiedle Silesia stworzą dwa budynki wielorodzinne usytuowane przy ulicy Osiedle Śląskie. Budowa będzie przebiegać dwuetapowo. W pierwszej fazie zaplanowanych zostało 59 nowych mieszkań o powierzchniach od 43 do 59 mkw. Wszystkie zostaną wyposażone w balkony i tarasy, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Ich realizacja już się rozpoczęła.

Plany zakładają również powstanie komórek lokatorskich, wind, wózkarni, rowerowni, naziemnego parkingu oraz placu zabaw.

Nowe mieszkania będą dostępne w standardzie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Ceny rozpoczynają się od 4900 zł brutto za mkw, a planowany termin zakończenia realizacji pierwszego budynku to koniec II kwartału 2021 roku.
Na dachu zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, które mogą zaspokoić zapotrzebowanie na prąd w klatkach schodowych, czy przy oświetleniu terenów zielonych wspólnoty - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Ponadto, mieszkania na parterze otrzymają ogródki a pozostałe lokale - balkony lub tarasy. Dodatkowo na parterach mieszkania zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne, a na pozostałych piętrach deweloper zadba o kasety z możliwością montażu rolet zewnętrznych za dodatkową opłatą.

fot. mat. prasowe

Osiedle Silesia -wizualizacja 1

W ramach inwestycji powstanie łącznie 117 mieszkań o powierzchni od 43 do 59 mkw.


Lokalizacja osiedla, w okolicy lasu powinna zadowolić z pewnością każdego miłośnika spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Atutem inwestycji jest dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta, co pozwola na sprawne przemieszczanie się po mieście czy wyjazd poza teren aglomeracji. W najbliższej okolicy Osiedla Silesia mieszczą się także wszystkie udogodnienia zapewniające komfort zamieszkiwania - szkoła, przedszkole, przychodnia, klub fitness czy liczne punkty handlowo-usługowe.

fot. mat. prasowe

Osiedle Silesia - wizualizacja 2

Na dachu inwestycji zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: