eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rodzinne Podolany powiększają się o 18 domów

Rodzinne Podolany powiększają się o 18 domów

2020-05-20 10:32

Rodzinne Podolany powiększają się o 18 domów

Rodzinne Podolany © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Poznańskie Podolany. Okolice ulicy Heleny Rzepeckiej. To właśnie pod tym adresem trwają prace związane z realizacją osiedla Rodzinne Podolany. Trzeci, wprowadzony właśnie do sprzedaży, etap inwestycji, zakłada powstanie kolejnych 18 domów w zabudowie szeregowej.
Każdy z zaoferowanych w ramach trzeciego etapu inwestycji domów ma powierzchnię 91 mkw. Ich niezaprzeczalnym atutem jest przydomowy ogród. Z zielonej przestrzeni mogą zresztą korzystać nie tylko właściciele domów. Jak bowiem przypomina Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments, w pierwszym etapie inwestycji powstały 24 dwupoziomowe mieszkania wraz z 18-metrowymi tarasami na dachu.

Co oprócz ogrodu czy tarasu oferują Rodzinne Podolany? Atutem inwestycji ma być przede wszystkim lokalizacja. Osiedle położone jest między Strzeszynem od północnego zachodu a centrum Poznania od południowego wschodu. Takie położenie sprawia, że mieszkańcy Rodzinnych Podolan mogą jednocześnie korzystać z uroków terenów zielonych, jak i cieszyć się dogodną komunikacją z centrum miasta.

Do pobliskich jezior jezior – Rusałki i Strzeszyńskiego - można dotrzeć rowerem w zaledwie 15 minut. Mieszkańcy nie muszą nawet dysponować własnym jednośladem - przy ulicy Szarych Szeregów, 500 m od osiedla Rodzinne Podolany, znajduje się stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego. W okolicy znaleźć można również liczne trasy biegowe.

fot. mat. prasowe

Rodzinne Podolany - wizualizacja

Każdy z mieszkańców zyskuje dostęp do przydomowego ogrodu


Z kolei z przystanku komunikacji miejskiej oddalonego jedynie 2 minuty pieszo od osiedla, lub samochodem – na Stary Rynek jedzie się 25 minut.

Mieszkańcy Rodzinnych Podolan korzystać będą mogli również z siłowni zewnętrznej, placu zabaw, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki – znajdujących się w pobliżu inwestycji. Istotna z punktu widzenia przyszłych mieszkańców jest również bliskość sklepów.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: