eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Central Park Ursynów wystartował

Central Park Ursynów wystartował

2014-01-24 13:00

Central Park Ursynów wystartował

Central Park Ursynów © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Największa inwestycja mieszkaniowa w historii Grupy Marvipol – Central Park Ursynów – wkroczyła w fazę realizacji. Generalnym wykonawcą etapu 1a inwestycji, w ramach którego powstanie 450 mieszkań, została renomowana firma budowlana Warbud. Mieszkania z pierwszego etapu projektu, planowanego do ukończenia w październiku 2015 r., są już w sprzedaży.

Przeczytaj także: Osiedle Innova we Wrocławiu: rusza kolejny etap

Grupa Marvipol, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, do końca marca część oferty mieszkań z Central Park Ursynów objęła promocją cenową, pozwalającą nabywcom na uzyskanie dopłaty do zakupu mieszkania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

fot. mat. prasowe

Central Park Ursynów

W etapie inwestycji powstanie około 450 mieszkań o średniej powierzchni 52 mkw.


Central Park Ursynów jest projektem wyjątkowym i to na wielu poziomach. Dla obecnych mieszkańców Ursynowa Central Park Ursynów jest projektem wyznaczającym kierunek rozwoju rejonu Wyczółek, zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, opartym na wspólnocie interesów dewelopera, władz miejskich i lokalnej społeczności. Przede wszystkim jednak Central Park Ursynów stanie się idealnym miejscem zamieszkania dla ceniących miejski styl życia, aktywnych nie tylko zawodowo mieszkańców Warszawy - ocenia Jacek Bielecki, dyrektor ds. jakości w Marvipol Development. Bielecki zwraca uwagę, że dla Grupy Marvipol to największy projekt deweloperski w dotychczasowej historii, którego sukces nada rozwojowi Grupy nowego impetu.

fot. mat. prasowe

Osiedle Central Park Ursynów

Generalnym wykonawcą etapu 1a inwestycji została renomowana firma budowlana Warbud


Niekwestionowaną zaletą Central Park Ursynów jest jego lokalizacja: bliskość tzw. biurowego Mokotowa – centrum biznesowego Warszawy, sąsiedztwo toru wyścigów na Służewcu będącego rezerwuarem terenów zielonych w tej części stolicy, odległość od głównych arterii komunikacyjnych Warszawy (linia metra, linie tramwajowe, zjazd do południowej obwodnicy Warszawy) zapewniająca sprawną komunikacją bez szkody dla komfortu życia.

Sama inwestycja, realizowana na terenie 10 hektarów na Ursynowie została zaplanowana w sposób gwarantujący komfort życia we wszystkich jego aspektach. Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku i relaksu. Dzięki własnym jeziorom z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkom do joggingu, zielonym dziedzińcom, ścieżce rowerowej każdy aktywny mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Unikalna architektura inwestycji, kolory i kształty budynków, sąsiedztwo klimatycznych sklepików, kawiarenek, sprawią, że osiedle Central Park Ursynów stanie się azylem komfortu dla jego mieszkańców. Do ich dyspozycji będą również ścieżki spacerowe, boisko do koszykówki, klub fitness oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych. Teren całego osiedla będzie monitorowany, a wejście będzie prowadziło przez specjalnie zaprojektowane lobby z recepcją na parterze.

fot. mat. prasowe

Osiedle mieszkaniowe Central Park Ursynów

Ceny mieszkań kształtują się od 6,9 do 8,4 tys. zł brutto za metr kwadratowy


W etapie inwestycji powstanie około 450 mieszkań o średniej powierzchni 52 mkw., z których połowa jest już dostępna w sprzedaży. Ceny mieszkań kształtują się od 6,9 do 8,4 tys. zł brutto za metr kwadratowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, gotowych nabyć mieszkanie na wczesnym etapie inwestycji, do końca marca część oferty mieszkań z Central Park Ursynów objęliśmy 15 proc. promocją cenową, pozwalającą na uzyskanie dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych do zakupu mieszkania w CPU – informuje dyrektor ds. jakości Marvipol Development, podkreślając, że inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: