eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Klasyków: powstaje kolejne 8 budynków

Osiedle Klasyków: powstaje kolejne 8 budynków

2015-07-21 14:51

Osiedle Klasyków: powstaje kolejne 8 budynków

Wille Miejskie Klasyków © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Dom Development S.A. rozpoczął pracę przy drugim etapie osiedla Klasyków. Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce, w niedalekim sąsiedztwie Lasu Henryków i Dąbrówka oraz w pobliżu zrewitalizowanego Parku Henrykowskiego. W jej ramach powstanie 8 trzypiętrowych budynków typu willa miejska, a w każdym z nich około 20 lokali - od 29-metrowych kawalerek po czteropokojowe mieszkania o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Przeczytaj także: Omega Mokotów - inteligentny apartamentowiec od TYNKBUD1

Projekt Nowe Wille Miejskie Klasyków powstał w pracowni HRA Architekci, a jego głównym wykonawcą została firma REMBUD. Plany zakładają, że przekazanie gotowych mieszkań nastąpi w drugim kwartale nadchodzącego roku

Inwestycja dostarczy na stołeczny rynek 231 mieszkań oraz 4 lokale usługowe, które mieścić będą się w budynku A od strony ul. Dziatwy. Oferta dewelopera obejmuje zarówno lokale typu studio o powierzchni od 29 mkw., jak i przestronne 4-pokojowe lokale do 78 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5380 (cena specjalna, która obowiązywać będzie do końca lipca 2015) do 6.870 zł za mkw. W garażach podziemnych zaprojektowano 189 miejsca parkingowe w cenie 29.300 zł oraz 45 miejsc parkingowych ze schowkiem w cenie 34.000 zł. Mieszkańcy będą mieli również możliwość wykupienia komórki lokatorskiej w cenie 12.000 zł.

Nowe Wille Miejskie Klasyków nawiązują do modernistycznych idei willi miejskich, zaprojektowanych z myślą o luźniejszej i hołdującej prywatności organizacji przestrzeni. Kameralny charakter inwestycji podkreśla aranżacja zieleni na wewnętrznych skwerach osiedla, która z założenia ma korespondować z otaczającym osiedle lasem Henryków i Dąbrówka. Część mieszkań, znajdujących się na parterach, ma przestronne przydomowe ogródki w cenie mieszkania.
Umiejscowienie inwestycji pozwala na łatwe i sprawne przedostanie się do wszystkich zakątków stolicy. W pobliżu znajduje się Most Marii Skłodowskiej-Curie z szybką linią tramwajową, stacja metra Młociny z parkingiem Park&Ride, Trasa Armii Krajowej (S8), stacje SKM i KM Warszawa Płudy oraz bezpośredni autobus miejski nr 152 z przystankiem vis a vis osiedla.

fot. mat. prasowe

Plan osiedla

W drugim etapie osiedla powstanie 8 trzypiętrowych budynków typu willa miejska.


Wille miejskie Klasyków łączą w sobie dwie cenne cechy. Pierwszą z nich jest umiejscowienie w spokojnej, cichej okolicy, w pobliżu lasów i parków, które dodatkowo podkreślają kameralny styl inwestycji. Drugą natomiast – świetne skomunikowanie z centrum miasta. To sprawia, że mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać zarówno z wypoczynku z dala od miasta, jak i – dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej – być częścią dynamicznej tkanki miasta, gdzie pracują lub korzystają z rozrywek. Nowe osiedle jest optymalną propozycją dla osób prowadzących bardzo aktywne życie zawodowe, a jednocześnie poszukujących spokoju w życiu prywatnym – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

fot. mat. prasowe

Usytuowanie na mapie Warszawy

W pobliżu znajduje się m.in. Most Marii Skłodowskiej-Curie z szybką linią tramwajową oraz stacja metra Młociny


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: