eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wiktoria Polnord: 50 nowych mieszkań w Wilanowie

Wiktoria Polnord: 50 nowych mieszkań w Wilanowie

2018-12-07 11:30

Wiktoria Polnord: 50 nowych mieszkań w Wilanowie

Wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

Polnord SA rozpoczyna sprzedaż mieszkań realizowanych w ramach swojej najnowszej warszawskiej inwestycji. Zlokalizowana na terenie Wilanowa Wiktoria to kompleks złożony z trzech kameralnych budynków, które dostarczą na stołeczny rynek 87 mieszkań o powierzchniach od 31 do 107 mkw. Prace budowlane ruszą w kwietniu 2019 roku, a oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2021.

Przeczytaj także: Unidevelopment buduje Osiedle Idea Ogrody w Radomiu

Budynki wchodzące w skład kompleksu Wiktoria wzniosą się na południe od ul. Adama Branickiego i na północ od powstającej właśnie Południowej Obwodnicy Warszawy, której otwarcie zaplanowano na sierpień 2020 r. Dzięki takiemu położeniu osiedle będzie dobrze skomunikowane zarówno z centrum miasta, jak i ekspresowymi drogami wylotowymi.

W przedsprzedaży Polnord oferuje nabywcom 50 lokali w budynkach 5 i 7, w tym trzypokojowe o powierzchni od 62,91 do 78,74 m. kw. oraz czteropokojowe o metrażach od 83,10 do 87,83 m. kw.

Projekt kompleksu Wiktoria powstał w pracowni Medusa Group. Zgodnie z jego założeniami osiedle będzie stanowić wydzieloną i cichą zieloną enklawę z terenem rekreacyjnym o powierzchni 1,5 ha przeznaczonym do wyłącznego użytku mieszkańców.
- Wiktoria łączy typowo praktyczne walory użytkowe z wyjątkową starannością projektu, przejawiającą się w takich detalach jak chociażby elewacje wyłożone grafitową płytką klinkierową czy też designerskie połączenie elementów drewnianych z betonem konstrukcyjnym. Korytarze i klatki schodowe wykończone zostaną wielkoformatowymii płytkami gresowymi, kabiny wind pokryje stal nierdzewna, a na poziomie parteru nie zabraknie przydatnych i eleganckich luster. Dbałość o detale objawi się także w starannymi zagospodarowaniu terenu osiedla, który przybierze formę parku z ławeczkami, alejkami i placami zabaw - mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Polnord SA.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Wiktoria to trzy kameralne budynki, w których znajdzie się łącznie 87 mieszkań o zróżnicowanych metrażach


W ramach inwestycji Wiktoria do dyspozycji mieszkańców przygotowano 61 miejsc garażowych oraz 74 miejsca postojowe zewnętrzne, a także 61 komórek lokatorskich. Każdy lokal wyposażony jest w duży balkon, a do mieszkań położonych na parterze będą przynależały ogródki.

W listopadzie br. trzy spółki zależne od Polnordu zawarły z API Sp. z o.o. umowy na generalne wykonawstwo trzech nowych inwestycji w Warszawie, tj. Wilanii, Wiktorii i Wioletty. Wartość umowy dot. inwestycji Wilania wynosi ok. 32,3 mln zł netto, Wiktoria to ok. 25,2 mln zł a Wioletta - ok. 25,4 mln zł netto.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: