eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Gdańsku. INPRO powiększa Osiedle Optima

Nowe mieszkania w Gdańsku. INPRO powiększa Osiedle Optima

2020-03-06 11:28

Nowe mieszkania w Gdańsku. INPRO powiększa Osiedle Optima

Osiedle Optima – wizualizacja © fot. mat. prasowe

INPRO S.A. wprowadza do sprzedaży nowe mieszkania powstające w ramach 3 i 4 etapu gdańskiego Osiedla Optima. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 176 lokali o powierzchniach od 31 mkw. do 66 mkw. Na terenie inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa, naziemne miejsca postojowe oraz dwa boiska. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6372 zł brutto za m2.
Z informacji dostarczonych przez dewelopera wynika, że w trzeciej i czwartej fazie osiedla Optima zaplanowano powstanie 6 budynków, a w nich 176 nowych mieszkań – od kompaktowych kawalerek o powierzchni 31 mkw., przez lokale dwupokojowe (od 43 do 50 mkw.), poprzez przestronniejsze trzy pokoje (60 i 66 mkw.).

We wszystkich budynkach zaplanowano windy oraz komórki lokatorskie, a pod nimi – podziemną halę garażową. Osiedle będzie częściowo ogrodzone i monitorowane.

Na terenie inwestycji, w ramach poprzednich dwóch etapów, powstał duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz oczko wodne z elementami małej architektury i licznymi terenami zielonymi. W wybudowanym przez INPRO budynku z powierzchnią handlowo-usługową funkcjonuje Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 oraz sklep sieci Żabka. Wokół obiektu zapewniono miejsca parkingowe dla rodziców i klientów lokali usługowych. Dodatkowo przy budynku postawiono paczkomat, który umożliwia odbieranie przesyłek 24h na dobę. W ramach osiedla powstaną także dwa boiska wielofunkcyjne, których otwarcie zaplanowano na czerwiec 2020 roku.

fot. mat. prasowe

Osiedle Optima – wizualizacja

W trzecim i czwartym etapie inwestycji powstanie 176 nowych mieszkań


Nowe mieszkania powstają przy ulicy Stężyckiej w gdańskiej dzielnicy Jasień, zaledwie 15 minut drogi od centrum miasta. Atutem lokalizacji osiedla jest niewielka odległość od licznych placówek edukacyjnych, w tym między innymi szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Niedaleko znajdują się także liczne ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne wokół okolicznych jezior. Oprócz tego w sąsiedztwie inwestycji leży również centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk (1,9 km) oraz wjazd na obwodnicę trójmiejską (1,7 km).

Planowany termin zakończenia budowy 3. i 4. zadania inwestycyjnego to wrzesień i listopad 2021 roku.

oprac. : eGospodarka.pl


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: