eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dekpol Deweloper: 76 nowych mieszkań na Wyspie Sobieszewskiej

Dekpol Deweloper: 76 nowych mieszkań na Wyspie Sobieszewskiej

2020-07-28 09:02

Dekpol Deweloper: 76 nowych mieszkań na Wyspie Sobieszewskiej

Villa Neptun - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

76 nowych mieszkań budowanych w ramach dwóch inwestycji realizowanych na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Tak właśnie przedstawia się najnowsza oferta firmy Dekpol Deweloper. Lazur Park to projekt tworzony z myślą o celach mieszkaniowych, a Villa Neptun oferuje kupującym również lokale przeznaczone pod wynajem.

Przeczytaj także: Miasteczko Jutrzenki. Nowe mieszkania we Włochach

Lazur Park powstaje przy ulicy Kwiatowej 1, co oznacza, że jego mieszkańców dzielić będzie od plaży zaledwie 1000 m. Projekt inwestycji zakłada powstanie 36 nowych mieszkań o powierzchni od 27 mkw. do 58 mkw. Deweloper zaplanował również strefę rekreacyjną obejmująca salę bilardowo-kinową do dyspozycji mieszkańców i ich gości.

Ceny nowych mieszkań w Lazur Park wynoszą od 317 tys. do 536 tys. zł brutto. Ze względu na mieszkaniowy charakter inwestycji zastosowany jest 8% VAT.

fot. mat. prasowe

Lazur Park - wizualizacja

Lazur Park powstaje przy ul. Kwiatowej, tylko 1 km od nadmorskiej plaży


Villa Neptun zlokalizowane będzie natomiast przy ul. Nadwiślańskiej, w niedalekim sąsiedztwie Przystani Tramwaju Wodnego nad brzegiem Martwej Wisły. W jej przypadku deweloper proponuje 40 apartamentów pod wynajem o powierzchni od 28 mkw. do 58 mkw. Na szczególną uwagę zasługują blisko stumetrowe tarasy na najwyższych kondygnacjach budynków.

W inwestycji Villa Neptun nowych mieszkań pod wynajem kształtują się od 387,5 do 686,5 tys. zł brutto. Lokale objęte są 23% stawką VAT.

fot. mat. prasowe

Villa Neptun - wizualizacja

Ceny apartamentów pod wynajem kształtują się od 387,5 do 686,5 tys. zł brutto


Obydwie inwestycje łączy kameralna zabudowa, nowoczesna architektura z licznymi przeszkleniami, dodatkowa przestrzeń w postaci ogródka lub balkonu oraz ogólnodostępne tereny wypoczynkowe. Nie zabraknie również naziemnych miejsc postojowych, dostosowanych również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Generalnym wykonawcą obu inwestycji jest Dekpol S.A., a za projekt odpowiada pracownia Architonika - Projektowanie Architektoniczne Twardowski Marek. Termin oddania do użytku Lazur Park oraz Villi Neptun planowany jest na II połowę 2021 roku.

Wyspa Sobieszewska jest jednym z ciekawszych regionów Trójmiasta zarówno pod kątem walorów krajobrazowych, jak również pod względem dostępnej infrastruktury. Obszar słynie z jednych z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu i jednocześnie jest ostoją dzikiej przyrody - na jego terenie znajdują się aż dwa rezerwaty: Ptasi Raj i Mewia Łacha. To wszystko powoduje rosnącą „modę” na Sobieszewo.
Bezpieczne i stałe połączenie Wyspy Sobieszewskiej z lądem zapewnia wybudowany pod koniec 2018 roku Most Sobieszewski. Do centrum Gdańska jest stąd tylko 20 minut jazdy samochodem.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

 • Re: Dekpol Deweloper: 76 nowych mieszkań na Wyspie Sobieszewskiej

  majawerka / 2020-08-27 15:27:25

  Komentarz edytowany 1 raz (ostatnio 2020-08-27 15:27:35)

  zdecydowanie wolę Jasień i osiedle Gdańskie Tarasy, to lepsza jak dla mnie lokalizacja bo do terenów zielonych jest blisko a do sklepów czy do kolejki też niedaleko odpowiedz ] [ cytuj ]

 • Re: Dekpol Deweloper: 76 nowych mieszkań na Wyspie Sobieszewskiej

  narinea / 2020-09-11 14:53:33

  jeśli o mnie chodzi to osiedle Śląska 12 mnie zainteresowało, będzie na styku dzielnic Przymorze i Oliwa. Bliskość ulicy Grunwaldzkiej umożliwia tu sprawne poruszanie się po całym Trójmieście. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2020

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: