eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mieszkanie pokazowe Dom na Górce

Mieszkanie pokazowe Dom na Górce

2009-10-15 11:25

Mieszkanie pokazowe Dom na Górce

Mieszkanie pokazowe © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W październiku 2009 r. międzynarodowy deweloper Volumetric MK Polska udostępnił swoim klientom mieszkanie pokazowe w osiedlu "Dom na Górce", które zostało zlokalizowane na warszawskim Bemowie.

Przeczytaj także: Ostoja Wilanów: nowe mieszkania w ofercie

Firma Volumetric MK Polska przy współpracy z architektami i dekoratorami wnętrz przygotowała dla klientów w pełni wyposażone i wykończone mieszkanie wzorcowe. Lokal pokazowy ma powierzchnię 56,89 m2 i składa się z pokoju dziennego z otwartym widnym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie utrzymane jest w nowoczesnym designie. Kuchnia, zaprojektowana w biało brązowej kolorystyce, otwarta jest na pokój dzienny oraz część jadalną.

fot. mat. prasowe

Mieszkanie pokazowe

Mieszkanie pokazowe

„Dom na Górce” to kameralny, 3-piętrowy budynek zlokalizowany na warszawskim Bemowie przy ulicy Dywizjonu 303, nieopodal terenów zielonych takich jak Park Leśny Bemowo oraz Fort Blizne. Znajduje się tam 95 mieszkań o metrażach od 34 do 115 m2 oraz 106 miejsc parkingowych. Osiedle cechuje się dobrą komunikacją z centrum Warszawy poprzez bliskość przystanków linii tramwajowej oraz autobusowej, a w przyszłości również planowanej stacji metra. Klienci, którzy zdecydują się kupić mieszkanie na parterze otrzymają ogródki sąsiadujące z ogrodami okolicznych willi, mogą też zdecydować się na zakup komórek lokatorskich.

Obecnie pond 60% inwestycji jest już sprzedana, ale dostępne są jeszcze mieszkania, głównie trzypokojowe. Wiele z nich można nabyć w ramach programu Rodzina na Swoim. Ceny zaczynają się od 5900 zł za m2. Deweloper we współpracy ze swoimi partnerami przygotował specjalną ofertę kredytów hipotecznych.

fot. mat. prasowe

Dom na Górce

Dom na Górce

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: