eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Krakowie. ATAL S.A. buduje Bagry Park

Nowe mieszkania w Krakowie. ATAL S.A. buduje Bagry Park

2014-10-03 17:04

Nowe mieszkania w Krakowie. ATAL S.A. buduje Bagry Park

Bagry Park - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Krakowskie Pogórze, ulica Bagrowa. To właśnie w tym miejscu ATAL S.A. zlokalizował swój najnowszy projekt mieszkaniowy. Inwestycja Bagry Park dostarczy na małopolski rynek 551 lokali zlokalizowanych w jedenastu budynkach. W pierwszym etapie, którego zakończenie zaplanowano na II kwartał 2016 roku, klienci będą mogli wybierać spośród 222 mieszkań o powierzchniach od 38 do 104 metrów kwadratowych w cenie 6200 złotych brutto za mkw.
Architekci zaprojektowali budynki w odcieniach szarości, których elewacja wzbogacona zostanie klinkierem oraz drewnem. Nowoczesnego charakteru obiektom nadadzą przestronne tarasy wyposażone w szklane balustrady. Na osiedlu znajdzie się wiele terenów rekreacyjnych dla przyszłych lokatorów. Do dyspozycji mieszkańców będą dwa place zabaw, boisko do siatkówki oraz altany ogrodowe. Teren całego osiedla zostanie ogrodzony, wyposażony w sieć dróg wewnętrznych, a także odpowiednio oświetlony. Inwestycja zostanie dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz starszych.

fot. mat. prasowe

Bagry Park - wizualizacja z dziedzińcem

Prace przy budowie I etapu mają zakończyć się w II kwartale 2016 roku.


W pierwszym etapie Bagry Park, który trafił właśnie do sprzedaży, znajdą się 222 mieszkania w 11 budynkach. Lokale o powierzchni od 38,3 do 104,4 mkw. zostaną zaaranżowane na mieszkania od 2- do 5-pokojowych. Dla każdego z nich zaprojektowano balkon lub przestronny taras. Do dyspozycji mieszkańców będzie 267 miejsc postojowych, w tym 205 w garażu podziemnym. Docelowo w trzech etapach Bagry Park powstanie 551 mieszkań.
Bagry Park to jedno z największych osiedli w Krakowie budowanych przez ATAL S.A. Kompleks 28 budynków to projekt, jaki mieliśmy w planach od dawna. Znakomite położenie tuż przy zalewie Bagry, gdzie każdy może odpocząć i skorzystać z wielu atrakcji, okazało się doskonałe do realizacji takiej inwestycji – powiedziała Ewelina Juroszek, Dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A.

ATAL S.A. aktualnie sprzedaje mieszkania w 3 inwestycjach w Krakowie. Klienci mogą skorzystać z oferty: nowoczesnego City Towers Czyżyny, kameralnych apartamentów Nowy Żabiniec oraz prestiżowej Nadwiślańskiej 11 Apartamenty. Do końca września 2014 roku spółka sprzedała 364 mieszkań w stolicy Małopolski, a tym samym pozostaje liderem na krakowskim rynku.

Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park planowane jest na II kwartał 2016 roku. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Ar-De Studio.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Nowe mieszkania w Krakowie

    KatarzynaHelena / 2014-11-24 09:30:47

    Nowe osiedla wybudowała również Geo Grupa. Na ulicy Wrocławskiej Fabrykę Czekolady oraz na ulicy Pękowickiej Białą Polanę. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zamieszczam linka do strony dewelopera http://www.geogrupa.pl odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: