eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż V etapu

Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż V etapu

2018-02-08 13:06

Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż V etapu

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Do sprzedaży trafiły właśnie kolejne mieszkania budowane w ramach piątego etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus. Tym razem w ofercie firmy ROBYG znalazło się aż 259 lokali o powierzchniach od 33 m2 do 77 m2. Docelowo osiedle będzie sobie liczyć ponad 1000 mieszkań, których łączna powierzchnia wyniesie ok. 51,6 tys. m2.
Prace budowlane przy piątym etapie inwestycji rozpoczną się w I kwartale bieżącego roku i potrwają - jak zakłada deweloper - do III kwartału 2019. Wszystkie budynki, jakie oferuje projekt Stacja Nowy Ursus, budowane są w nowoczesnej technologii Smart House. Przyszli mieszkańcy mogą więc liczyć na wysoką wydajność energetyczną mieszkań, którą zagwarantować mają rozwiązania ekologiczne jak np. oświetlenie LED oraz instalacje fotowoltaiczne.

Stacja Nowy Ursus ma łączyć w sobie atuty zamieszkiwania w zacisznej okolicy z dogodnym dostępem do komunikacji. W pobliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się obwodnica Warszawy. Ponadto Ursus posiada też dobre połączenie drogowe z Portem Lotniczym "Okęcie". Niedaleko stąd znajdują się także liczne tereny rekreacyjne (Park Czechowicki, Staw Koziorożca) i ścieżki rowerowe, a w 2017 ruszyły prace nad budową eko parku (polany piknikowe, place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i wybieg dla psów), który ma wpisywać się w koncepcję rewitalizacji tej postindustrialnej części Warszawy. Stacja Nowy Ursus to propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli, którzy po raz pierwszy zamieszkają we własnym lokum. W otoczeniu osiedla znajdują się szkoły i przedszkola, centra handlowe, które stanowią udogodnienie w codziennym życiu.
„Grupa ROBYG dynamicznie reaguje na potrzeby rynku i dostosowuje ofertę do potrzeb klientów. Wobec bardzo wysokiej kontraktacji w 2017 roku, która wyniosła około 3 470 lokali zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do sprzedaży kolejnych etapów inwestycji, żeby odpowiedzieć na niesłabnący popyt. Stacja Nowy Ursus to duża inwestycja, która cieszy się popularnością – dobry dojazd samochodem i komunikacją miejską, zaciszny charakter i bliskość pełnej infrastruktury z placówkami edukacyjnymi i sklepami sprawia, ze to wybór idealny dla rodzin z dziećmi i młodych ludzi szukających – często pierwszego – mieszkania, które będzie pasowało do ich trybu życia. Inwestycja dzięki komunikacji daje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta i jednocześnie umożliwia relaks po pracy w zacisznej okolicy” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

fot. mat. prasowe

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja

W ofercie firmy ROBYG znalazło się aż 259 lokali o powierzchniach od 33 m2 do 77 m2.


„Mieszkania w inwestycji są w standardzie, bez dodatkowych opłat wyposażone w system Smart House, w ramach którego mieszkańcy otrzymują możliwość zdalnego sterowania urządzeniami elektronicznymi, które pozwalają obniżyć rachunki za energię nawet o 30%. Stosujemy też panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED żeby zminimalizować koszty eksploatacyjne części wspólnych. Nie bez znaczenia jest też otoczenie budynków – zaplanowaliśmy małą architekturę i tereny zielone z nasadzeniami, żeby w Ursusie oddychało się jeszcze zdrowiej” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: