eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Vice Versa. Nowe mieszkania na Woli

Vice Versa. Nowe mieszkania na Woli

2018-04-24 12:07

Vice Versa. Nowe mieszkania na Woli

Rezydencja Vice Versa - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Na warszawskiej Woli, przy ulicy Karolkowej, w bliskim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego, Yareal realizuje kolejną inwestycję mieszkaniową. Rezydencja Vice Versa to dwa budynki wielorodzinne, a w nich 180 mieszkań. Budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku, a jej zakończenie zaplanowano na jesień 2020 r. To pierwszy w skali całego kraju projekt, który zaoferuje mieszkańcom możliwość zamontowania osobistej stacji ładowania samochodów elektrycznych. Do tego każdy z lokali zostanie wyposażony w system „smart home”.
Warszawa, ulica Karolkowa 7, zbieg Przyokopowej i Szarych Szeregów. To właśnie pod tym adresem wzniesie się Rezydencja Vice Versa. Na kameralny kompleks mieszkaniowy złożą się dwa budynki mieszkalne, a w nich 180 mieszkań o podwyższonym standardzie i metrażach od 28 do przeszło 150 mkw. Każde z nich posiadać będzie loggie, a mieszkańcy wyższych kondygnacji zyskają przestronne tarasy, które zagwarantują im widok na panoramę centrum. Przedsprzedaż lokali już ruszyła. Prace budowlane rozpoczną się na przełomie III i IV kwartału br. i potrwają do jesieni 2020 r.

Pierwsze osiedle z infrastrukturą e-mobility


Na podkreślenie zasługuje fakt, że Rezydencja Vice Versa to pierwsze w naszym kraju osiedle, przy którego budowie pomyślano o właścicielach pojazdów elektrycznych, wyposażając podziemne stanowiska garażowe w osobiste stacje ładowania. Przy współpracy z firmą innogy - na życzenie mieszkańców - Yareal będzie wyposażał wybrane miejsca parkingowe w stacje ładowania, tzw. „innogy eBox”. Każdy z właścicieli mieszkań otrzyma w standardzie pakiet smart home firmy Fibaro, wzbogacony o nowoczesne termostaty, pozwalające na energooszczędne, zdalne sterowanie i zarządzanie ogrzewaniem w mieszkaniu. W inwestycjach Yareal proekologiczne rozwiązania stały się standardem. Osiedle zostanie certyfikowane w systemie zielonego budownictwa BREEAM. Będzie to już piąta inwestycja mieszkaniowa Yareal spełniająca rygorystyczne wymogi BREEAM, zapewniające energooszczędność i niższe koszty eksploatacji, podnoszące jednocześnie komfort życia mieszkańców.

fot. mat. prasowe

Rezydencja Vice Versa - wizualizacja

Każde mieszkanie zostanie wyposażone w pakiet innowacyjnych rozwiązań „smart home”


Transformacja bliskiej Woli


Dla przyszłych mieszkańców dużym ułatwieniem będzie lokalizacja osiedla, w odległości kilkuminutowego spaceru od Ronda Daszyńskiego. Ważną zaletą będzie również dostęp do środków transportu publicznego, w tym m.in. II linii metra (stacja Rondo Daszyńskiego), co pozwoli na łatwy i szybki dojazd np. centrum oraz pobliskich centrów handlowych, a także ośrodków życia kulturalnego i społecznego.
„Wola staje się nie tylko nowym centrum biznesowym stolicy, ale również atrakcyjnym miejscem do zamieszkania i spędzania wolnego czasu. Otaczające Rezydencję Vice Versa zróżnicowane funkcje – biura, handel i usługi – zapewnią optymalne warunki przyszłym lokatorom. Mieszkańcy będą korzystali z dobrodziejstwa dogodnej lokalizacji i komfortu, zapewnianego przez przemyślane rozwiązania architektoniczne, energooszczędne i innowacyjne systemy z pakietem do inteligentnego zarządzania domem ’smart home’ oraz stacjami ładowania samochodów elektrycznych, które zaoferujmy jako pierwsi w Polsce” – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Człowiek w centrum uwagi


Główną ideą przyświecającą projektowi Rezydencji Vice Versa było stworzenie przyjaznego miejsca, które wyróżni harmonijny balans pomiędzy estetyką i funkcjonalnością, a także technologią i naturą. Elegancka strefa wejściowa będzie prowadzić do kameralnego, zielonego dziedzińca z placem zabaw, który dopełni otaczającą architekturę w wielkomiejskim stylu.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: