eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Zielonej Górze

Nowe mieszkania w Zielonej Górze

2018-05-28 10:02

Nowe mieszkania w Zielonej Górze

Wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

Firma Budnex rozpoczęła kolejną inwestycję na terenie Zielonej Góry. Powstające przy ulicy Polanka osiedle to 2 kameralne budynki, a w nich 84 nowe mieszkania o powierzchniach od 33 do 73 mkw. Przekazanie lokali zaplanowano na schyłek 2019 roku.
Najnowsza, zielonogórska inwestycja firmy Budnex wznosi się w malowniczej i zacisznej części miasta. Prace przy dwóch trzypiętrowych budynkach, z których jeden pomieści 36, a drugi 48 mieszkań, już się rozpoczęły. Do każdego z lokali (od kawalerek po mieszkania czteropokojowe) przynależeć będzie balkon, a w przypadku parterów - obszerny (nawet do 40 mkw.) taras.

W podziemnej części inwestycji deweloper przewidział indywidualne garaże i komórki lokatorskie. Na zewnątrz powstaną również miejsca postojowe, a w planach jest także realizacja placu zabaw.

Autorem projektu jest pracownia Akwadrat z Gorzowa, a generalnym wykonawcą projektu jest firma Budnex. Ceny rozpoczynają się od 4250 zł za mkw.
– Nowe mieszkania przy ul. Polanka to kolejny krok w poszerzaniu oferty mieszkaniowej w Zielonej Górze. Na dzień dzisiejszy w realizacji mamy tutaj trzy inwestycje. W najbliższych latach chcemy wybudować w tym mieście ponad tysiąc nowych mieszkań – mówi Krzysztof Nuckowski, prezes firmy Budnex W ramach nowego projektu oferujemy najbardziej poszukiwane metraże lokali o powierzchni od 33 do 73 mkw. Aktualnie realizowane budynki są praktycznie na etapie stanu surowego otwartego. Mieszkania w tej lokalizacji będą gotowe do odbioru pod koniec przyszłego roku – dodaje.

Bez wątpienia atutem inwestycji przy ul. Polanka jest jej otoczenie, czyli bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz pobliska niska zabudowa. Wszystko to sprawia, że nowe Osiedle będzie doskonałym miejscem dla osób ceniących spokój i możliwość sprawnego dotarcia do centrum miasta. To zapewni między innymi pobliska pętla autobusowa, z której kursować będą również autobusy elektryczne. Dodatkowo sprawny dojazd do miasta oraz wyjazd z Zielonej Góry zapewni budowany aktualnie bezpośredni zjazd na drogę ekspresową S3.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Nowa inwestycja firmy Budnex położona jest w malowniczej i zacisznej części Zielonej Góry


Warto zauważyć, że firma Budnex systematycznie poszerza swoją ofertę mieszkaniową w drugiej ze stolic województwa lubuskiego. Do tej pory deweloper oddał do użytku w tym mieście około tysiąca mieszkań. W tym roku przekazane zostaną klucze do kolejnych trzystu nowych lokali. Prócz tego deweloper realizuje swoje inwestycje w Gorzowie, Szczecinie, Poznaniu, Dziwnówku i Kołobrzegu.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: