eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ROBYG buduje osiedle Praga Arte

ROBYG buduje osiedle Praga Arte

2018-08-13 13:39

ROBYG buduje osiedle Praga Arte

Praga Arte - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży lokali realizowanych w ramach inwestycji Praga Arte, które - podobnie jak inne realizacje tego dewelopera - w standardzie zostaną wyposażone w inteligentny system Smart House. Tym razem kupujący mogą wybierać spośród 246 mieszkań i 4 lokali usługowych. Ceny rozpoczynają się od 7999 zł za metr kwadratowy. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na pierwszy kwartał nadchodzącego roku.
Inwestycja Praga Arte to pierwsza praska inwestycja Grupy ROBYG. Wzniesie się przy ulicy Żupniczej, w niedalekim sąsiedztwie Bazaru Różyckiego i centrum handlowego Galeria Wileńska. W pobliżu nie brakuje również przedszkoli i szkół. Przy ulicy Brzeskiej, w budynku dawnego szpitala kolejowego, działa Praskie Centrum Medyczne, a na Kijowskiej przychodnia MEDI-system. Najbliższa okolica oferuje także całkiem sporo miejsc służących odpoczynkowi i rekreacji. Niedaleko stąd znajduje się kryta pływalnia z basenem sportowym. Latem wystarczy krótki spacer, aby się znaleźć na nadwiślańskiej plaży i skorzystać z oferty działających tam modnych klubów – takich jak „La Playa”, „Plażowa” i „Temat Rzeka”, czy na tętniącej życiem ulicy Ząbkowskiej z jej klimatycznymi pubami. Można też miło spędzić czas w jednym z dwóch parków: Skaryszewskim lub Praskim, czy wybrać się z dziećmi na wycieczkę do położonego tuż przy nim ZOO.
„ROBYG przykłada wielką wagę nie tylko do samego projektu osiedla, ale też do lokalnej infrastruktury, dbając o dostępność sklepów, lokali usługowych, przedszkoli czy placów zabaw. Nowa inwestycja Praga Arte to wysokiej jakości projekt, łączący elegancję i nowoczesność – z dala od zgiełku miasta, ale przy zachowaniu świetnego skomunikowania z centrum. Jest to również projekt przyjazny środowisku, energochłonność budynku zmniejszyliśmy przez montaż na dachach budynków paneli fotowoltaicznych, oraz oświetlenia LED, które obniża zużycie energii a tym samym koszty eksploatacyjne” – dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG w cenie mieszkania zapewnia Smart House, czyli technologię inteligentnego domu. Grupa, jako jeden z pierwszych deweloper na polskim rynku, wyposaża wszystkie mieszkania w ten nowoczesny system w standardzie – klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Smart House ułatwia codzienne życie dzięki zdalnej kontroli nad urządzeniami domowymi. Technologia ta pozwala mieszkać w nowoczesnym stylu – za pomocą aplikacji mobilnej i połączenia z Internetem można sterować pracą m.in. oświetlenia. Dzięki temu w trakcie wyjazdów urlopowych można je włączać i wyłączać, co pozytywnie wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa nieruchomości.

fot. mat. prasowe

Praga Arte - wizualizacja

Praga Arte powstaje przy ulicy Żupniczej


ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, Włochy i Praga, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.
„Od początku 2018 roku GRUPA ROBYG wprowadziła do sprzedaży w Warszawie już około 650 lokali, podczas gdy łączna podaż deweloperów w stolicy spadła o ponad 17%. Wciąż duże zapotrzebowanie rynkowe skutkuje coraz większym zainteresowaniem zróżnicowaną ofertą, jaką mamy dla warszawiaków. W ostatnich tygodniach zaprezentowaliśmy projekt City Sfera, a teraz wprowadzamy do sprzedaży inwestycję Praga Arte na warszawskiej Pradze, która jest dla nas nową dzielnicą. Nowe, świetnie zlokalizowane osiedla w portfolio Grupy są odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy doceniają udogodnienia i kompleksowe projektowanie przestrzeni” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (3)

 • marek55 / 2018-08-16 11:06:06

  To się Robyg szarpnął na dzielnicę. Ciekawe, jak z cenami, ale chyba nie mogą windować zbyt wysokich...
  odpowiedz ] [ cytuj ]

 • Kocham Pragę@

  walerian / 2018-09-27 19:29:57

  No no... Modna dzielnica. Może być ciekawie odpowiedz ] [ cytuj ]

 • robertgr / 2019-11-08 11:53:03

  Bardzo podoba mi się projekt tego osiedla i lokalizacja – zwłaszcza, że sam jestem rodowitym Warszawiakiem, z tej prawdziwej Warszawy (prawa strona Wisły). Cieszę się, że Praga tak pozytywnie się zmienia – z dzielnicy dresiarzy przetransformowała się do miejsca dla artystów i ludzi, którzy nie chcą mieszkać w 1 z 10 identycznych blokowisk znanych choćby z Białołęki… odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: