eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Soleil de Malta w Poznaniu

Soleil de Malta w Poznaniu

2018-11-15 09:29

Soleil de Malta w Poznaniu

Soleil de Malta © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Francuski deweloper Bouygues Immobilier rozszerza swoją poznańską ofertę o powstającą na terenie dzielnicy Łacina inwestycję Soleil de Malta. Na kompleks złożą się dwa pięciopiętrowe budynki, a w nich 316 mieszkań wyposażonych w balkony, loggie, przydomowe ogródki, a w przypadku ostatnich kondygnacji - przestronne tarasy. Odbiór lokali zaplanowano na 2021 rok.
Jak już wspomniano we wstępie, Soleil de Malta to dwa pięciopiętrowe budynki z 316 mieszkaniami, od kompaktowych kawalerek, przez lokale dwu- i trzypokojowe, po przestronne cztery pokoje, których powierzchnia ma sięgać nawet 128 mkw. Deweloper nie zapomniał o zmotoryzowanych, dla których przewidziano podziemną halę garażową. Dodatkowo w budynkach zostaną zamontowane wideodomofony, a na terenie całego osiedla - monitoring. Ceny rozpoczynają się od 6900 zł za m2.

Osiedle położone jest w dzielnicy Łacina, jedynie 10 minut spacerem od rekreacyjnych terenów Malty, ale też w niedalekim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej, które pozwalają dostać się do centrum Poznania w zaledwie kilka minut. Pokonanie tej trasy samochodem zajmuje z kolei mniej niż kwadrans. Ponadto, w pobliżu Soleil de Malta znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, siłownia, ścieżki rowerowe, czy stacja rowerów miejskich przy Galerii Malta, a odległość od galerii handlowej Posnania to zaledwie jeden przystanek tramwajem.

fot. mat. prasowe

Soleil de Malta - wizualizacja 1

Na terenie osiedla znajdą się naziemne miejsca parkingowe


– Nasza nowa poznańska inwestycja znajdzie swoich nabywców zarówno wśród klientów planujących zakup pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy chcą przeprowadzić się do nieco większego i komfortowego apartamentu w dobrze skomunikowanej z centrum dzielnicy. Ponadto, jednym
z największych atutów osiedla Soleil de Malta jest jego bliskie położenie od Malty, bogatej w tereny zielone, atrakcyjne dla miłośników aktywnego wypoczynku. – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Na terenie osiedla, kilka kroków od domu, mieszkańcy będą mogli oddać się wypoczynkowi na świeżym powietrzu w unikatowej, przygotowanej dla nich strefie rekreacji połączonej z placem zabaw dla dzieci. Na atrakcyjnie zaprojektowanym, zielonym terenie znajdą się nowoczesne ławki, leżaki czy pergola, urządzenia do street workoutu, a także rzadko spotykana możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanego boiska do gry w siatkówkę plażową.

fot. mat. prasowe

Soleil de Malta - wizualizacja 2

Mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanego boiska do gry w siatkówkę plażową.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: