eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rodzinne Podolany: nowe osiedle domów w Poznaniu

Rodzinne Podolany: nowe osiedle domów w Poznaniu

2019-01-30 11:54

Rodzinne Podolany: nowe osiedle domów w Poznaniu

Rodzinne Podolany - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na terenie poznańskich Podolan Sky Investments rusza z pracami związanymi z realizacją osiedla Rodzinne Podolany. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 12 domów w zabudowie szeregowej o powierzchniach 76 i 79 mkw. Zakończenie tej fazy inwestycji zaplanowano na I kwartał 2020 roku.
W I etapie powstająca na działce zlokalizowanej przy ulicy Heleny Rzepeckiej inwestycja wzbogaci poznański rynek o 12 domów w zabudowie szeregowej. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród dwóch dostępnych metraży: 76 i 79 mkw. Każdy dom posiada usytuowaną na parterze strefę dzienną (salon, kuchnia, toaleta i pomieszczenie gospodarcze), piętro z trzema sypialniami i łazienką oraz poddasze (około 11 mkw.) Na dachach powstaną tarasy o powierzchni do 20 mkw. Na terenie osiedla przewidziano również miejsca postojowe.
– Projektując osiedle Rodzinne Podolany zwracaliśmy szczególną uwagę na przemyślane układy domów. Chcieliśmy zapewnić maksymalną ustawność pomieszczeń. Przygotowaliśmy więc aż trzy sypialnie na piętrze, a do tego duży taras, na którym można zorganizować przyjęcie dla znajomych, kącik zabaw dla dzieci czy własną strefę relaksu – możliwości aranżacyjnych jest naprawdę sporo – mówi Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments. Warto nadmienić, że w kolejnych etapach ofertę uzupełnią domy o powierzchni od 90 do 105 mkw.

Teren osiedla odgradzać będą szlabany wjazdowe, co ma przełożyć się na większe bezpieczeństwo jego mieszkańców. Sky Investments ma zadbać również o elementy małej architektury, a więc drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer, który może stać się miejscem sąsiedzkich spotkań. Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy Heleny Rzepeckiej.
– Liczymy, że nowa droga przysłuży się nie tylko naszym klientom, ale również okolicznym mieszkańcom i będzie dobrym zaczątkiem do budowy pozytywnych relacji międzysąsiedzkich – dodaje Agnieszka Jałoszyńska.

Lokalizację Rodzinnych Podolan powinni docenić zarówno ci, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas, jak i osoby stawiające na odpoczynek w zaciszu zieleni. Osiedle powstaje wśród terenów rekreacyjnych i sportowych. W niedalekiej okolicy znajdują się jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka, lasy, ścieżki biegowe i rowerowe, a komunikacja z centrum miasta zajmuje kwadrans. Rodziny z pewnością będą zadowolone z bliskości dobrego zaplecza edukacyjnego i punktów usługowo-handlowych. Ponadto deweloper planuje przygotować plac zabaw na terenie inwestycji, co może stanowić dodatkowy atut dla mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych.

Deweloper Sky Investments, poza Rodzinnymi Podolanami, realizuje inwestycję w Komornikach. Przy ulicy Pana Tadeusza powstaje osiedle Rodzinne Komorniki, gdzie w przygotowaniu są mieszkania o powierzchni ok. 79 oraz 90 mkw.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: