eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Pod Słońcem - rusza budowa III etapu

Osiedle Pod Słońcem - rusza budowa III etapu

2014-08-05 10:24

Osiedle Pod Słońcem - rusza budowa III etapu

Osiedle Pod Słońcem III etap © fot. mat. prasowe

Rusza budowa III etapu osiedla Pod Słońcem na warszawskim Bemowie. Etap ten powstanie w kolejnej linii zabudowy od ul. Batalionów Chłopskich. Deweloperem inwestycji jest Budimex Nieruchomości. Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2015 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Centauris: kolejny etap

W ramach III etapu osiedla powstanie 4- i 6-piętrowy budynek o rzucie litery C z wewnętrznym dziedzińcem ze 124 mieszkaniami. Na elewacjach zaplanowano boniowanie oraz ciepłą kolorystykę – biel i beże. W wybranych częściach zaprojektowano okładzinę w formie deskowania. Również stolarka okienna będzie utrzymana w kolorystyce drewnianej.
Wewnętrzny dziedziniec będzie służył mieszkańcom osiedla. Nie zabraknie ładnej zieleni, częściowo usytuowanej na trejażach. W części rekreacyjno-wypoczynkowej staną ławki i stoliki do gier.

W III etapie inwestycji Pod Słońcem bedzie można kupić kawalerki o pow. 32 m kw., mieszkania 2-pokojowe od 34 do 48 m kw., mieszkania 3-pokojowe od 54 do 66 m kw., „czwórki”, których powierzchnie wahają się od 71 do 82 m kw. oraz mieszkania pięciopokojowe o pow. 110 m kw. Wszystkie wyposażone w balkony, tarasy bądź przydomowe ogródki. Ceny mieszkań zaczynają się od 6.200 zł brutto/ m kw.

fot. mat. prasowe

Osiedle Pod Słońcem III etap

Budimex Nieruchomości rozpoczyna budowę III etapu osiedla przy ul. Batalionów Chłopskich. Ceny mieszkań zaczynają się od 6.200 zł brutto/ m kw.


Osiedle, jak informuje deweloper, powstaje w spokojnej części Bemowa. W okolicy dominuje nowa, niewysoka zabudowa osiedlowa. Okolica jest dobrze skomunikowana z miastem. Można korzystać z autobusów oraz tras przelotowych - al. Prymasa Tysiąclecia i drogi ekspresowej S8. W sąsiedztwie znajdują się też szkoły, przedszkola oraz galerie handlowe. Niedaleko stąd również do bemowskiego lasu i Puszczy Kampinoskiej.

Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2015 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia MARBUD-INWEST z Warszawy.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: