eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dom Development buduje osiedle Wille Lazurowa

Dom Development buduje osiedle Wille Lazurowa

2015-03-23 01:05

Dom Development buduje osiedle Wille Lazurowa

Wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Na warszawskim Bemowie, u zbiegu ulic Lazurowej oraz Batalionów Chłopskich, trwają prace przy budowie osiedla Wille Lazurowa. W ramach inwestycji powstaną 164 lokale o zróżnicowanych powierzchniach. Zakończenie robót zaplanowano na koniec trzeciego kwartału nadchodzącego roku. Sprzedaż mieszkań już ruszyła.

Przeczytaj także: ATAL buduje Nowe Polesie III b w Łodzi

W ramach osiedla powstaną cztery 4-piętrowe wille miejskie, które mają być współczesną odpowiedzią na kameralne budownictwo mieszkaniowe, charakterystyczne dla okresu dwudziestolecia międzywojennego. W każdej z nich znajdzie się około 40 lokali mieszkalnych

Inwestycja dostarczy na warszawski rynek 164 mieszkania o powierzchniach od 33 do 108 mkw. Lokale usytuowane na piętrach będą posiadały balkon, loggię lub taras, a te na parterach – przydomowe ogródki. Ceny metra kwadratowego rozpoczynają się od 6.250 zł za mkw. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dwie hale garażowe, które znajdą się pod budynkami AB i CD, po 109 miejsc w każdej, 14 z nich będzie ogólnodostępnych. Za miejsce standardowe przyjdzie zapłacić 28.000 zł, a za miejsca ze schowkiem (28 szt.) – 32.000 zł. W ofercie znajdą się ponadto 33 komórki lokatorskie w cenie 4.000 zł.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 2

Mieszkania zlokalizowane na parterze zyskają dostęp do przydomowych ogródków.


Deweloper proponuje przyszłym mieszkańcom dwa warianty wykończenia, w zależności od preferencji – „Dom” (480 zł/mkw.) oraz „Komfort” (840 zł/mkw.). Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development doradzi natomiast klientom, którzy zdecydują się na wykończenie mieszkania „pod klucz”, wybierając z kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

fot. mat. prasowe

Mapa osiedla

Inwestycja powstaje na warszawskim Bemowie, u zbiegu ulic Lazurowej oraz Batalionów Chłopskich.


Projekt fasad oraz wnętrz budynków ma przypaść do gustu osobom ceniącym design i nowoczesność. Deweloper zapewnia, że Wille Lazurowa to również miejsce zaprojektowane z myślą o rodzinach i osobach, które cenią rodzinną, ciepłą atmosferę.

Na terenie osiedla zaplanowano dwa obszerne place zabaw dla najmłodszych. Dzięki lokalizacji Willi Lazurowa jej mieszkańcy będą mogli korzystać z rozbudowanej infrastruktury dzielnicy Bemowo. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe jak np. Kaufland, Biedronka, Tesco, CH Wola Park. Park Górczewska z amfiteatrem im. Michaela Jacksona oraz rozbudowana sieć ścieżek rekreacyjnych i rowerowych zaoferują możliwość skorzystania zarówno z aktywnego wypoczynku, jak i z cichych zakątków wśród zieleni. Bemowo oferuje również sporą sieć żłobków, przedszkoli, szkół oraz ośrodków zdrowotnych. Przebiegająca nieopodal obwodnica S8 daje możliwość sprawnego wyjazdu z miasta, a rozwinięty transport autobusowy i tramwajowy oraz planowany w pobliżu przystanek II linii metra stanowią o dobrym skomunikowaniu inwestycji z innymi rejonami Warszawy.

Wille Lazurowa to nasza kolejna inwestycja na warszawskim Bemowie. Chętnie wróciliśmy w te okolice po kilku latach, pamiętając popularność pobliskich osiedli Przy Ratuszu i Akropol. Willom nadaliśmy nowoczesny, a jednocześnie tradycyjny charakter. Sięgnęliśmy do międzywojennej koncepcji willowej i nadaliśmy jej niebanalny, współczesny wygląd, dzięki przemyślanemu projektowi architektonicznemu. Naszym zdaniem ta inwestycja jest bardzo ciekawą propozycją dla osób ceniących kameralny charakter miejsca, w której mieszkańcy poznają się szybciej i bliżej. Do niewątpliwych atutów lokalizacji należy bardzo dobre skomunikowanie z wszystkimi rejonami Warszawy oraz łatwość wyjazdu z miasta, dzięki bliskości obwodnicy S8. – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to koniec III kw. 2016 roku.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: