eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Stacja Kazimierz już z wiechą

Stacja Kazimierz już z wiechą

2015-06-29 14:16

Stacja Kazimierz już z wiechą

Stacja Kazimierz - wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Pierwszy etap inwestycji Stacja Kazimierz na warszawskiej Woli, realizowanej przez Grupę Waryński i Polnord, został już zwieńczony zawieszeniem symbolicznej wiechy. W ramach ukończonego etapu do dyspozycji mieszkańców będzie 179 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Lokatorzy będą mogli się wprowadzić w I kwartale 2016 r.

Przeczytaj także: Osiedle Piasta Park w krakowskich Mistrzejowicach

25 czerwca br., po niespełna ośmiu miesiącach od rozpoczęcia budowy, generalny wykonawca inwestycji Stacja Kazimierz – firma Budimex, symbolicznym zawieszeniem wiechy na ostatniej kondygnacji obiektu uroczyście zakończył kolejny etap prac budowlanych. Pierwszy etap inwestycji Stacja Kazimierz obejmuje realizację kompleksu budynków o zróżnicowanej wysokości, w których znajdzie się 179 mieszkań o powierzchni od 27 do 91 mkw. oraz 5 lokali handlowo-usługowych. W obiekcie sfinalizowano już realizację wszystkich kondygnacji oraz rozpoczęto prace wykończeniowe.

Wśród mieszkań zaplanowanych w modernistycznych budynkach Stacji Kazimierz znajdą się zarówno funkcjonalne kawalerki, niewielkie mieszkania 2-pokojowe, jak i 3-, 4- i 5-pokojowe przestronne apartamenty. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony lub loggie, a mieszkania na parterze –przestronne ogródki. Co istotne, lokale oferowane w inwestycji oparte są na planach kwadratu i prostokąta, dzięki czemu istnieje możliwość ich swobodnej i niemal nieograniczonej aranżacji. Jest to jeden z czynników, który wpływa na duże zainteresowanie klientów mieszkaniami w tej fazie projektu. Dotychczas swoich nabywców znalazło już ponad 80 proc. lokali tego etapu.
Projekt realizowany przez nas wspólnie z Grupą Waryński jest jedną z najchętniej wybieranych inwestycji przez naszych Klientów. Doceniają oni nie tylko koncepcję urbanistyczną osiedla i najwyższą jakość wykończenia mieszkań, którą gwarantujemy jako deweloper o bogatym doświadczeniu na rynku, ale również doskonałą lokalizację całego kompleksu, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. To właśnie dogodny dostęp m.in. do zróżnicowanej infrastruktury i licznych terenów zielonych decyduje o atrakcyjności tego miejsca. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego tempa sprzedaży mieszkań i z optymizmem patrzymy w przyszłość – powiedział Tomasz Sznajder, Wiceprezes Zarządu Polnord SA.

Zakończenie budowy pierwszego etapu inwestycji Stacja Kazimierz zaplanowano na I kw. 2016 r. Docelowo w ramach całego projektu powstanie 680 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 42 tys. mkw.

fot. mat. prasowe

Stacja Kazimierz z wiechą

25 czerwca zawieszono symboliczną wiechę na budynku powstałym w ramach pierwszego etapu inwestycji Stacja KazimierzPrzeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: