eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Park Lane - apartamenty na Mokotowie

Park Lane - apartamenty na Mokotowie

2016-05-13 00:35

Park Lane - apartamenty na Mokotowie

Apartamenty Park Lane - wizualizacja wnętrza © fot. mat. prasowe

Na warszawskim Mokotowie dobiegły właśnie końca prace przy najnowszej, kolejnej po Cosmopolitan Twarda 4, inwestycji Tacit Investment. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich Apartamenty Park Lane są już gotowe na przyjęcie pierwszych mieszkańców.

Przeczytaj także: Krypska 13: nowe mieszkania od SP Invest

Apartamenty Park Lane, to jak zapewnia deweloper, prestiżowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Podchorążych 83, a więc w zabytkowej części Mokotowa. Kameralny, dziewięciokondygnacyjny budynek ma oferować nowoczesne rozwiązania architektoniczne i techniczne.

Na parterze budynku zlokalizowane jest lobby z recepcją czynną 24 godziny na dobę, zarezerwowana wyłącznie dla mieszkańców strefa relaksu, a także przestrzeń usługowa, która może być atrakcyjnym pomysłem na stworzenie salonu Beauty & Spa. Wyższe kondygnacje to już część mieszkaniowa - 12 przestronnych i komfortowych apartamentów – wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie. Sprzęt firmy Miele w kuchni, wyposażenie Duravit, Dornbracht i Kaldewei w łazienkach, garderoby z szafami, pralnia z pralką i suszarką, klimatyzacja czy inteligentny system zarządzania apartamentem (HMS) to tylko część tego, co otrzymują klienci decydujący się na zamieszkanie przy Podchorążych. Budynek posiada również garaż podziemny oraz całodobową ochronę.

Za projekt wnętrz odpowiada pracownia architektoniczna De Novo.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Park Lane - wizualizacja wnętrza

Za projekt wnętrz odpowiada pracownia architektoniczna De Novo.


Rezydencja Park Lane to już druga inwestycja spółki Tacit Investment, obok budynku apartamentowego Cosmopolitan Twarda 4, wyznaczająca nowe trendy na stołecznym rynku mieszkaniowym.

„Park Lane to kolejny projekt zrealizowany z zgodnie z naszą filozofią, według której produkt ekskluzywny i luksusowy to produkt całkowicie skończony. Dopiero w takiej postaci prezentujemy go światu i potencjalnym nabywcom” - mówi Karolina Kaim, Prezes Tacit Investment. „Naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują prawdziwie światowych standardów. Dlatego też dbamy o najdrobniejsze szczegóły nie tylko w aspekcie projektu i wykończenia naszych inwestycji, ale także w kwestii ich funkcjonowania po tym jak mieszkańcy wprowadzą się do swoich apartamentów. Wszystko musi być dopasowane do stylu życia, jaki reprezentują. Apartamenty Park Lane są zaprojektowane z myślą o ludziach, którzy nie chcą rezygnować z bliskości miasta, ale cenią sobie spokój i harmonię w życiu, zgodnie z hasłem inwestycji „The Art of Slow Living”. - dodaje Karolina Kaim.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • mokka3 / 2016-05-20 15:06:55

    Ale lepiej zlokalizowane i ładniejsze apartamenty widziałam na osiedlu Bliska Wola, podczas dni otwartych. Mokotów jest za daleko od centrum. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: