eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wolne Miasto jeszcze większe

Wolne Miasto jeszcze większe

2016-05-13 09:59

Wolne Miasto jeszcze większe

Wolne Miasto - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Do sprzedaży trafił właśnie trzeci etap inwestycji Wolne Miasto. Tym razem ECO- Classic proponuje kupującym 184 mieszkania o powierzchniach od 30 do 99 mkw. Ceny rozpoczynają się od 4770 zł/m2, a górna granica to 5290 zł, co sprawia, że większość lokali kwalifikuje się do objęcia programem Mieszkanie dla młodych. Przyszli mieszkańcy mogą zdecydować się na lokum wykończone pod klucz, ale w tym wypadku koszt 1 metra podniesie się o co najmniej 490 złotych. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na I kwartał 2018 r.

Przeczytaj także: Polnord rozbudowuje Brzozowy Zakątek

W tym etapie inwestycji firmy ECO- Classic powstanie jeden budynek wielorodzinny, a w nim 184 mieszkania o zróżnicowanych metrażach - od 1-2 pokojowych, idealnych na start w dorosłe życie oraz cele inwestycyjne, po wygodne, funkcjonalne mieszkania 4-pokojowe, zaprojektowane głównie z myślą o rodzinach z dziećmi.

W III etapie inwestycji, zgodnie z rynkowym zapotrzebowaniem, najłatwiej jest o mieszkania 2 i 3-pokojowych o wielkości od 34 do 77 do m2. Z uwagi na rosnące zainteresowanie większymi metrażami, w ofercie znajdzie się również sporo mieszkań 4-pokojowych, od 77 do 90 mkw.

Ceny mieszkań w III etapie Wolnego Miasta wynoszą od 4770 do 5290 za mkw.

Zgodnie ze standardami ECO- Classic wszystkie mieszkania mają balkony, loggie lub, liczące nawet ok. 42 mkw. ogródki. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w garażu podziemnym lub na parkingu naziemnym. W 3-piętrowych budynkach zainstalowane będą przestronne, wygodne windy.

fot. mat. prasowe

Wolne Miasto - wizualizacja 2

Oddanie od użytku III etapu Wolnego Miasta planowane jest na I kwartał 2018 r.


Z możliwością wykończenia „pod klucz”


Osoby, które zdecydują się zamieszkać w nowym etapie inwestycji przy Cedrowej mają również możliwość zakupu mieszkania gotowego do wprowadzenia. Dzięki realizowanemu przez ECO-Classic programowi wykończenia wnętrz, klienci we współpracy z architektem mogą wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia.
-Ceny wykończenia mieszkań są atrakcyjne i racjonalnie skalkulowane- mówi Zuzanna Kordzi, Dyrektor ds. Handlowych w ECO- Classic.- Koszty wykończenia jednego metra kwadratowego lokalu w opcji podstawowej to 490 zł. W cenie zawiera się przygotowanie projektu aranżacji mieszkania przez architekta, profesjonalne doradztwo materiałowe, kompleksowe wsparcie logistyczne i organizacyjne zakupów oraz wykonanie przez sprawdzone ekipy. Dodatkowym walorem tego rozwiązania jest objęcie wykończenia gwarancją dewelopera oraz przepisami o rękojmi.

Bezpieczne, zielone otoczenie dla dużych i małych


Zgodnie z założeniami projektowymi inwestycję cechuje niewysoka, wpisana w pagórkowa-tą rzeźbę nadmorskiego terenu zabudowa. Trzypiętrowy budynek o kształcie zbliżonym do litery U otwarty jest na zewnątrz osiedla. Dzięki temu z jednej strony możliwe jest zachowanie jak największej ilości zastanej naturalnej roślinności i morenowych wzgórz, z drugiej- zgodnie ze europejskimi trendami projektowania- powstaje bezpieczna, zwarta przestrzeń nowoczesnej inwestycji.

Osiedle wolne jest od ruchu samochodowego. Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych i komfort dorosłych, korzystających z osiedlowych placów, ścieżek i ciągów edukacyjnych, poprowadzony on został na obrzeżach. Osiedle wolne jest też od barier architektonicznych, co ułatwia poruszanie się po nim osobom niepełnosprawnym, starszym czy rodzicom z małymi dziećmi.

Partnerem wykonawczym ECO-Classic w procesie realizacji III etapu jest firma „MW Kontrakt”, a instytucją finansującą mBank Hipoteczny. Za przygotowanie projektów wykończenia wnętrz odpowiada pracownia „ECO-Classic Architekci”.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • mokka3 / 2016-05-20 15:03:44

    Wolę jednak przestrzeń za miastem, swobodę i świeże powietrze jakie mi da mieszkanie w domu z ogrodem, dlatego jeśli zamieszkam na swoim to w takim domu jak na osiedlu Villa Campina. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: