eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Forma - Archicom buduje nowe mieszkania we Wrocławiu

Forma - Archicom buduje nowe mieszkania we Wrocławiu

2016-12-05 10:54

Forma - Archicom buduje nowe mieszkania we Wrocławiu

Forma Archicom - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Przy ulicy Czartoryskiego we Wrocławiu ruszają prace związane z realizacją najnowszej inwestycji Archicomu. I etap projektu Forma dostarczy na dolnośląski rynek 132 mieszkania, które będą się kwalifikować do objęcia programem Mieszkanie dla młodych. W ofercie znajdą się zarówno kompaktowe M-3, jak i czteropokojowe lokale o powierzchni sięgającej 74 mkw. Plany dewelopera zakładają, że pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Przeczytaj także: Nowe Ogrody na Jeżycach: powstanie IV etap

Osiedle Forma wzniesie się przy ulicy Czartoryskiego, w pobliskim sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej i licznych terenów zielonych. Projekt zakłada powstanie pięciu budynków, a w nich ponad 500 mieszkań. Realizację podzielono na dwa etapy. Do sprzedaży trafiły właśnie 132 lokale zlokalizowane w pierwszym z budynków.

W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 35 do 74 mkw. Każde z nich będzie posiadać balkon lub taras. Archicom zapewnia, że ich układy zostały przemyślane w sposób ułatwiający przyszłym mieszkańcom swobodną aranżację przestrzeni i jej dostosowanie do własnych potrzeb. Ceny rozpoczynają się od 5 250 zł/mkw., co pozwala na ubieganie się o rządową dopłatę w ramach programu Mieszkanie dla młodych. Kupujący mogą zakupić także miejsce garażowe w podziemnym parkingu oraz komórkę lokatorską.

Forma powstaje w oparciu o koncepcję osiedla społecznego, a więc ma stać się miejscem, które sprzyjać będzie sąsiedzkiej integracji. Na terenie osiedla zaplanowano klub fitness, zewnętrzną siłownię, dwa place zabaw dla najmłodszych oraz miejsca sprzyjające odpoczynkowi. Plany zakładają również powstanie rowerowni i wózkowni. Osedle będzie ogrodzone i monitorowane.
- Wprowadzamy do sprzedaży nowe osiedle społeczne w zielonej okolicy ul.Kamieńskiego. Zastosowaliśmy sprawdzone rozwiązania projektowe, które z powodzeniem funkcjonują na osiedlach Olimpia Port czy Cztery Pory Roku. – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A. –Mieszkańcy Formy mogą liczyć na ustawne, pełne słońca mieszkania, miejsca sąsiedzkich spotkań na osiedlu i bogatą bazę rekreacyjną tuż za progiem - dodaje

fot. mat. prasowe

Forma Archicom - wizualizacja

Kupujący mogą wybierać spośród 132 mieszkań kwalifikujących się do MdM.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: