eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Young City 2: 250 mieszkań czeka na właścicieli

Young City 2: 250 mieszkań czeka na właścicieli

2017-04-19 10:24

Young City 2: 250 mieszkań czeka na właścicieli

Young City 2 - wizualizacja © fot. mat. prasowe

250 mieszkań o powierzchni od 28 do 87 m2. To oferta, którą w ramach inwestycji Young City 2 posiada obecnie firma ROBYG. Na zlokalizowane na warszawskim Bemowie osiedle finalnie złoży sześć budynków, a w nich około 580 lokali. Wszystkie będą wyposażone w technologię Smart House, umożliwiającą zdalne sterowanie domową elektroniką. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6 300 zł/m2.

Przeczytaj także: Robyg rozpoczyna sprzedaż Young City II

Young City 2 wznosi się w zachodniej części Bemowa. To dogodna lokalizacja dla tych, którym zależy na dobrej komunikacji. Ta część Warszawy posiada bowiem dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, a w przyszłości planowana jest tu stacja II linii metra.

To także dogodne miejsce dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu - w pobliskim sąsiedztwie znajduje się Park Górczewska, czy Forty Blizne i Bema. Argumentem sprzyjającym decyzji o zakupie mieszkania z oferty Young City 2 mogą być również liczne ścieżki rowerowe czy tereny sportowo-rekreacyjne na Bemowie.

W aktualnej ofercie ROBYG znajduje się 250 mieszkań o powierzchni od 28 do 87 m2. Ceny rozpoczynają się od 6 300 zł za metr.

Niewątpliwym atutem inwestycji Grupy ROBYG jest technologia Smart House, w którą wyposażone jest standardowo każde z mieszkań. Pozwala ona na zdalne sterowanie domową elektroniką, w tym np. żaluzjami, gniazdkami elektrycznymi czy klimatyzacją.

ROBYG działa nie tylko na terenie Bemowa, ale również na Mokotowie, w Ursusie, Wilanowie, na Woli oraz na Żoliborzu. Jeszcze w tym roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – na Białołęce i we Włochach.
„ROBYG posiada bogate doświadczenie w skutecznej rewitalizacji całych fragmentów dzielnic – tego typu operację przeprowadzamy również na Chrzanowie. W ramach osiedla Young City 2 powstanie zarówno funkcjonalny kompleks mieszkalny, jak i jego bezpośrednie otoczenie – drogi dojazdowe, skwer oraz lokale usługowe, dzięki którym mieszkańcy będą mogli szybko zrobić codzienne zakupy. Kolejną zaletą inwestycji jest fakt, że powstaje ona z wykorzystaniem nowoczesnych ekologicznych rozwiązań i materiałów, a jej lokalizacja i dobrze rozwinięta, okoliczna infrastruktura pozwalają w łatwy sposób dotrzeć do każdej części miasta. Ponadto lokale ROBYG na Bemowie są bogato wykończone – dzięki czemu posiadają jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny. Grupa wyposaży je m. in. w antywłamaniowe drzwi, wideodomofon, balkony ze szklanymi balustradami czy dwuszybowe okna. Ukoronowaniem całości jest system Smart House – ROBYG, co jest znakiem firmowym spółki, wyposaży za darmo wszystkie lokale w technologię inteligentnego domu” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

fot. mat. prasowe

Young City 2 - wizualizacja

Mieszkania w osiedlu Young City 2 do nabycia już od 6 300 zł


Przeczytaj także: Robyg rozbudowuje Young City Robyg rozbudowuje Young City

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: