eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ruszyła budowa Central Garden Apartments

Ruszyła budowa Central Garden Apartments

2019-09-11 10:22

Ruszyła budowa Central Garden Apartments

Central Garden Apartments © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Warszawska, pogranicze Śródmieścia, Żoliborza i Woli. To właśnie w tej lokalizacji powstaje jedna z najnowszych inwestycji firmy Asbud. Central Garden Apartments to składający się z pięciu budynków kompleks mieszkaniowy, który dostarczy na stołeczny rynek ponad 1100 mieszkań wraz z podziemną halą garażową oraz powierzchniami przeznaczonym na działalność handlowo-usługową. I etap realizacji, w którym zaplanowano przeszło 500 mieszkań, ma zostać ukończony w 2021 roku.
Jak zapewnia Asbud, Central Garden Apartments zaoferują swoim przyszłym mieszkańcom funkcjonalne apartamenty z drewnianymi i panoramicznymi oknami, a także balkonami, tarasami oraz zielonymi ogródkami. Kupujący mogą wybierać z szerokiego wachlarza lokali, w którym znajdą zarówno kompaktowe i ergonomiczne powierzchnie typu studio, jak i przestronne, czteropokojowe apartamenty o powierzchni przekraczającej 100 mkw.

Inspiracją dla Central Garden był Nowy Jork. Otoczone zielonymi strefami rekreacyjno-użytkowymi i dostępnym przez cały rok ogrodem budynki mają być miejscem, gdzie mieszkańcy zdołają uciec od wielkomiejskiego zgiełku, pozostając jednocześnie w centrum miasta.

Central Garden Apartments jest doskonale zlokalizowany i dobrze skomunikowany z publicznymi środkami transportu: metro, tramwaje, autobusy i dworzec kolejowy Warszawa Gdańska. Ponadto znajduje się w bliskiej odległości od dużych centrów handlowych, takich jak C.H Arkadia, Klif.

fot. mat. prasowe

Central Garden Apartments - taras

Inspiracja Central Garden pochodzi z Nowego Jorku


Generalnym wykonawcą projektu został Budimex S.A. , który z powodzeniem zrealizował już kilka dużych projektów dla Asbud, m.in. Grzybowska 85 i MetroPoint.

fot. mat. prasowe

Central Garden Apartments - skrzynki

Central Garden Apartments jest dobrze zlokalizowany i skomunikowany z publicznymi środkami transportu


Realizacja Central Garden Apartments jest dodatkowym dowodem strategii naszej grupy na rzecz opracowania zrównoważonego projektu, który może wnieść prawdziwą wartość dodaną na rynek - przynosi korzyści nie tylko jego mieszkańcom, ale także otaczającemu je środowisku i krajobrazowi miejskiemu. Ten projekt został stworzony, aby spełnić wszystkie możliwe wymagania - od lokalizacji, jakości, bogatej zieleni, transportu publicznego, po zakupy i rozrywkę - powiedział Raied Tanous, Dyrektor Zarządzający Grupy Asbud.

fot. mat. prasowe

Central Garden Apartments - dziedziniec

Zakończenie pierwszego etapu inwestycji, w której znajdzie się ponad 500 mieszkań, nastąpi w 2021 r.


oprac. : eGospodarka.pl


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: