eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Fantazja: Cordia Polska buduje nowe mieszkania na Bemowie

Fantazja: Cordia Polska buduje nowe mieszkania na Bemowie

2020-10-06 10:04

Fantazja: Cordia Polska buduje nowe mieszkania na Bemowie

Cordia Polska buduje nowe mieszkania na Bemowie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Warszawskie Bemowo, ulica Kopalniana. To właśnie pod tym adresem powstaje trzecia już, stołeczna inwestycja mieszkaniowa z portfolio dewelopera Cordia Polska. Kompleks Fantazja to pięć czteropiętrowych budynków, które pomieszczą łącznie 147 nowych mieszkań o powierzchniach od 40 do 120 mkw.

Przeczytaj także: Oferta Apartamenty Poligonowa powiększona o 41 nowych mieszkań

Jak już wspomniano we wstępie, nowe mieszkania na Bemowie powstają przy ulicy Kopalnianej, w bezpośrednim sąsiedztwie Fortu Chrzanów.

Osiedle utrzymane będzie w skandynawskiej stylistyce - biała elewacja uzupełniona zostanie elementami w kolorze naturalnego drewna. Wszystkie nowe mieszkania posiadać będą loggię lub ogródek. Wysokość lokali usytuowanych na ostatnich piętrach sięgać będzie nawet 5 metrów.

Fantazja wznosi się na ogrodzonym terenie z zadaszonym wejściem od ul. Kopalnianej. Na terenie osiedla zaplanowano różnorodną zieleń, a wśród niej ławki i stojaki na rowery. Znajdzie się również miejsce dla drewnianych leżaków oraz dużego placu zabaw.

Co ważne, w projekcie przewidziano podziemny parking z bezpośrednim wjazdem z ul. Kopalnianej, co przełoży się na brak ruchu samochodowego wewnątrz osiedla.

Okolice Fortu Chrzanów zapewniają szereg możliwości aktywnego spędzania czasu. Ciche i zielone, zachęcają do długich wycieczek pieszych i rowerowych – w 10 minut można stąd dojechać rowerem do popularnego Parku Górczewska, a w 23 minuty – do Lasu Bemowo. W odległości 15 minut jazdy samochodem znajdują się obrzeża pięknej Puszczy Kampinoskiej.

Nowe mieszkania powstają w pobliżu planowanej stacji metra Połczyńska, która połączy dzielnicę ze wszystkimi częściami miasta. Bliskość krajowej S8 zapewniać ma możliwość szybkiego wyjazdu z Warszawy, a szybko rozwijające się centrum biznesowe przy Rondzie Daszyńskiego dzieli od ul. Kopalnianej zaledwie 15 minut jazdy samochodem.

fot. mat. prasowe

Fantazja - wizualizacja

Fantazja to kompleks pięciu budynków wielorodzinnych


W podobnej odległości znajdują się też dwa duże centra handlowe: Blue City i Wola Park, a w nich sklepy, restauracje, siłownie i kina. W bliskiej okolicy są też liczne punkty usługowe, sklepy i markety – do najbliższego jest tylko 6 minut spacerem.

Intensywny rozwój Cordii w regionie


Deweloperem projektu jest Cordia Polska, spółka należąca do Grupy Cordia, która systematycznie wzmacnia swoją pozycję w regionie CEE. Jej działalność skupia się obecnie na trzech głównych rynkach: węgierskim, polskim i rumuńskim, ale firma myśli o ekspansji do innych krajów Europy. W 2019 r. uruchomiła pilotażowy projekt w hiszpańskiej Marbelli, a niedawno, we wrześniu, nabyła brytyjskiego dewelopera Blackswan za środki pozyskane w ramach drugiej, lipcowej emisji obligacji w Budapeszcie. Środki z pierwszej emisji z listopada 2019 r. zostały przeznaczone m.in. na zakup 93% akcji dewelopera Polnord SA w lutym i kwietniu 2020 r.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: