eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Początek Piątkowo - pierwsza inwestycja mieszkaniowa ROBYG w Poznaniu

Początek Piątkowo - pierwsza inwestycja mieszkaniowa ROBYG w Poznaniu

2021-09-29 09:28

Początek Piątkowo - pierwsza inwestycja mieszkaniowa ROBYG w Poznaniu

Początek Piątkowo - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

W Poznaniu ROBYG wybuduje swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową. Początek Piątkowo powstanie przy ulicy Wojciechowskiego 7. Pierwszy budynek ma zostać oddany w II kwartale 2023 roku i znajdzie się w nim 137 mieszkań.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w Gdańsku. Robyg buduje Nowe Stogi

Początek Piątkowo to kilkuset mieszkań, których budowa zostanie podzielona na kilka etapów. W ramach inwestycji powstaną także miejsca do rekreacji, pięknie zaprojektowane tereny zielone, a także place zabaw dla dzieci starszych i młodszych. Pierwszy budynek, w którym deweloper rozpoczyna sprzedaż będzie mieć 14 pięter. Znajdzie się w nim 137 mieszkań - od jednopokojowych z aneksem kuchennym, po dwu-, trzy- czy czteropokojowe z aneksem lub osobną kuchnią. W pierwszym etapie metraże kształtować się będą od 25 do 102 m kw. Na parterze budynku znajdować się będzie ekskluzywne lobby z portierem oraz prywatna siłownia do wyłącznego użytku mieszkańców a także lokale handlowe w tym mały market i piekarnia. Do dyspozycji mieszkańców będzie również rowerownia i wózkarnia. ROBYG planuje zakończenie prac budowlanych w ramach pierwszego budynku w drugim kwartale 2023 roku.

fot. mat. prasowe

Początek Piątkowo - lobby

Na parterze budynku znajdować się będzie ekskluzywne lobby z portierem.


Nazwa inwestycji, Początek, ma dla nas szczególne znaczenie. To nasza pierwsza inwestycja na poznańskim rynku. Przez ostatnie miesiące poznawaliśmy oczekiwania poznaniaków związane ze standardem w jakim chcieliby mieszkać. Poznaniacy są znani ze swojego przywiązania do solidności i jakości, ale jednocześnie są otwarci na nowości. Dlatego wierzymy, że nasza oferta będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, gdyż posiada wszystkie te cechy. Chcemy zaproponować poznaniakom standard, z którego jesteśmy znani w innych miastach, i który nas wyróżnia na rynku polskim – mówi Anna Wojciechowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Robyg w Gdańsku i Poznaniu.

fot. mat. prasowe

Początek Piątkowo - wizualizacja 2

Początek Piątkowo to kilkuset mieszkań, których budowa zostanie podzielona na kilka etapów.


Naszym wyróżnikiem na rynku deweloperskim jest wysoki standard wykończenia połączony z atrakcyjną ceną mieszkań. „Nowy standard w mieście” to nie tylko slogan reklamowy ROBYG – to konkretne rozwiązania i udogodnienia dla naszych klientów jak: system ROBYG SMART HOUSE bez dopłat, ponadstandardowa wysokość mieszkań (ok 280 cm), panoramiczne trzyszybowe okna, ekskluzywnie wykończone części wspólne w tym lobby z portierem i prywatna siłownia, ponadstandardowej wielkości, antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań, ścianki działowe o właściwościach wygłuszających, monitoring osiedla w jakości HD, wideofony, hale garażowe otwierane telefonem czy ładowarki dla samochodów elektrycznych zarówno na terenie osiedla jak i na życzenie klienta w hali garażowej – mówi Anna Wojciechowska. Standard w jakim oddajemy budynki przekłada się także na oszczędności w budżecie dla Klienta. Panele fotowoltaiczne na dachach, oświetlenie led w częściach wspólnych czy system do sterowania pogodowego mają wpływ na obniżenie opłat czynszowych.

Projektowane przez Robyg dachy budynków powstają w technologii stropodachu odwróconego z powierzchnią żwirową. Takie rozwiązanie pozwala na retencjonowanie wody oraz zmniejszanie przegrzewania budynku. Na osiedlu nie zabraknie także różnorodnej roślinności. Wszystko po to, aby zredukować wpływ promieniowania słonecznego i przegrzewanie otoczenia oraz umożliwić retencjonowanie wody. Na terenie inwestycji znaleźć będzie można parking dla rowerów oraz rowerownię w budynku.

Biuro sprzedaży inwestycji Początek Piątkowo mieści się przy ul. Wojciechowskiego 7-17.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: