eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Lumea 2 powstanie na Bemowie

Osiedle Lumea 2 powstanie na Bemowie

2023-03-17 11:52

Osiedle Lumea 2 powstanie na Bemowie

Osiedle Lumea 2 - wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Na Bemowie, w pobliżu budowanej stacji metra Chrzanów, powstanie Osiedle Lumea 2. Deweloperem jest Bouygues Immobilier Polska. Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji już ruszyła. Mieszkania mają zostać oddane w I kwartale 2025 r.

Przeczytaj także: Osiedle mieszkaniowe Ślężna Vita powstanie na wrocławskich Krzykach

Osiedle Lumea 2 w Warszawie to dwa 4-kondygnacyjne, minimalistyczne budynki z tarasami dachowymi, na które będzie można wejść po schodach zewnętrznych. W budynkach znajdzie się 127 mieszkań z ogródkami, loggiami i tarasami. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym, eleganckim stylu i jasnej kolorystyce. Całość zaakcentuje subtelne, dekoracyjne oświetlenie zainstalowane na elewacji. Na Osiedlu Lumea 2 dostępne są mieszkania w układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 27 do 91 mkw. Zaletą wszystkich są duże okna, sięgające od podłogi do sufitu, dzięki czemu każde z pomieszczeń jest odpowiednio nasłonecznione.

fot. mat. prasowe

Osiedle Lumea 2 - wizualizacja 1

Osiedle Lumea 2 w Warszawie to dwa 4-kondygnacyjne, minimalistyczne budynki.


Mieszkańcy Osiedla Lumea 2 skorzystają ze stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a w częściach wspólnych pojawi się oświetlenie LED, oszczędzające energię. Na terenie zamontowane zostaną poidełka oraz karmniki dla ptaków, a także budki dla owadów pożytecznych takich jak biedronki czy pszczoły.

fot. mat. prasowe

Osiedle Lumea 2 - wizualizacja 2

Na Osiedlu Lumea 2 dostępne są mieszkania w układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 27 do 91 mkw.


Zwracamy szczególną uwagę na zrównoważone budownictwo i bardzo świadomie podchodzimy do tej kwestii. Dodatkowo stawiamy na wygodę mieszkańców osiedla, dlatego dostęp do budynków będzie możliwy dzięki aplikacji na smartfonie – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Na osiedlu znajdzie się również zielony plac zabaw z drewnianymi zabawkami. Powstanie też hala garażowa dla 117 samochodów oraz 19 miejsc parkingowych w strefie naziemnej. Miłośnicy jednośladów będą mieli do dyspozycji stojaki rowerowe dostępne przy każdej z klatek wejściowych do budynków. Cała inwestycja będzie monitorowana.

fot. mat. prasowe

Osiedle Lumea 2 - wizualizacja 3

Na osiedlu znajdzie się również zielony plac zabaw z drewnianymi zabawkami.


Osiedle Lumea 2 mieści się na dynamicznie się rozwijającym warszawskim Chrzanowie. Zaledwie 700 metrów od nowej inwestycji Bouygues Immobilier Polska znajduje się budowana stacja metra Chrzanów, dzięki której mieszkańcy będą mogli się dostać się do centrum Warszawy. Wyjazd z miasta, w niecałe 5 minut, zapewnia szybki dojazd do trasy S8. Na Chrzanowie powstanie również zespół szkolno-przedszkolny dla ponad 1000 dzieci.

fot. mat. prasowe

Osiedle Lumea 2 - wizualizacja 4

W budynkach znajdzie się 127 mieszkań z ogródkami, loggiami i tarasami.


Osiedle Lumea 2 zlokalizowane będzie 15 minut spacerem od Parku Górczewska, gdzie znajduje się kryty amfiteatr, park linowy, plac zabaw, zewnętrzna siłownia i wybieg dla psów. Niemal w bezpośrednim sąsiedztwie położone są również korty tenisowe oraz ścieżki rowerowe, a nieco dalej – rezerwat przyrody Łosiowe Błota.

fot. mat. prasowe

Osiedle Lumea 2 - wizualizacja 5

Na tarasy dachowe będzie można wejść po schodach zewnętrznych.


Wygodę mieszkańcom zapewnią punkty usługowe oraz sklepy i restauracje położone w większości u zbiegu ulic Lazurowej i Batalionów Chłopskich.

Budowa Osiedla Lumea 2 ruszy w II kwartale br., a zakończenie inwestycji planowane jest w I kwartale 2025 r.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Osiedle Lumea 2 powstanie na Bemowie

    nikka22 / 2023-03-25 12:23:11

    w Warszawie to jest naprawdę mase ciekawych miejsc do zamieszkania a nowe mieszkania teraz powstają między innymi na osiedlu Zakątek Harmonia na Białołęce odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: