eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Sfera w Bielsko-Białej

Apartamenty Sfera w Bielsko-Białej

2011-11-29 11:15

Apartamenty Sfera w Bielsko-Białej

Apartamenty Sfera - widok na ogród i fasady © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

25 listopada odbyła się oficjalna prezentacja unikalnej inwestycji mieszkaniowej - Apartamentów SFERA - osiedla zlokalizowanego ponad Galerią SFERA w samym centrum Bielska-Białej. Ten śmiały koncept z własnym ogrodem i niesamowitym widokiem na miasto jest już gotowy do zamieszkania.

Przeczytaj także: Willa Wrocław już gotowa

Apartamenty SFERA to pierwszy w Polsce kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na 3 kondygnacjach powyżej popularnej galerii handlowej. Osiedle składa się ze 101 mieszkań o zróżnicowanej wielkości i charakterze, rozmieszczonych na trzech poziomach. Dostępne są powierzchnie od 43 do 116 mkw, w układzie od jednego do czterech pokoi. Projekt zakłada możliwość własnej aranżacji przestrzeni mieszkalnych i wprowadzania zmian w układzie pomieszczeń. Mieszkania posiadają tarasy, loggie lub balkony wychodzące między innymi na wewnętrzny zielony ogród. Z mieszkań roztacza się piękny widok na miasto oraz otaczające pasma górskie Beskidów. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, precyzyjnie dobranymi materiałami, takimi jak klinkier, szkło, drewno oraz elementami wykończeniowymi wysokiej jakości. Zamontowano tu drewniane okna, drzwi antywłamaniowe, osprzęt elektroniczny i grzewczy znanych marek. Projekt Apartamentów SFERA powstawał z dbałością o środowisko naturalne i ograniczenie kosztów zużycia energii. Zastosowane rozwiązania zapewniają możliwość indywidualnego sterowania centralnym ogrzewaniem, optymalizację jego zużycia i łatwe rozliczenie kosztów ciepła. Koszty utrzymania ogrodu zostały zoptymalizowane poprzez automatyczny system nawadniania zasilany ze zbiorników na wodę deszczową.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Sfera - widok na ogród i fasady

Apartamenty Sfera - widok na ogród i fasady

Unikalną zaletą Apartamentów SFERA ma być dostęp do ogrodu o powierzchni ponad 2000 mkw, założonego na wewnętrznym dziedzińcu. Ogród jest dostępny tylko dla mieszkańców. Wyznaczono tu przestrzenie do odpoczynku i zabaw dla dzieci oraz brukowane alejki spacerowe. Architektura zieleni oparta jest na połączeniu roślin dobranych tak, aby zapewniać wysoką estetykę tego miejsca przez cały rok. Wieczorem ogród oraz ciągi komunikacyjne są dyskretnie podświetlone.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Sfera - widok z okien

Apartamenty Sfera - widok z okien

 

1 2

następna

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: