eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rozrasta się Zielona Dolina na Białołęce

Rozrasta się Zielona Dolina na Białołęce

2015-12-21 10:11

Rozrasta się Zielona Dolina na Białołęce

Zielona Dolina - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Zlokalizowane na warszawskiej Białołęce Osiedle Zielona Dolina powiększy się o kolejne dwa budynki. Trzeci etap inwestycji rozpocznie się w lutym nadchodzącego roku. Owocem tej realizacji będą 54 mieszkania o powierzchniach od 26 do 60 metrów kwadratowych. Zakończenie prac zaplanowano na III kwartał 2017 roku.
Osiedle Zielona Dolina to niska zabudowa, wśród której znalazło się miejsce dla placów zabaw i licznych terenów zielonych. Cena najtańszego mieszkania to 149 tysięcy złotych. Niektóre z lokali kwalifikują się do objęcia rządowym programem dopłat do kredytów mieszkaniowych.

Inwestycja J.W. Construction położona jest na terenie Białołęki, co czyni ją atrakcyjną propozycją zarówno dla osób aktywnych zawodowo, jak i dla tych, którzy cenią sobie spokój oraz bliskość terenów o przeznaczeniu rekreacyjnym. Aktywności fizycznej przyszłych mieszkańców Zielonej Doliny sprzyjać będzie z pewnością sąsiedztwo Rezerwatu Łęgi Czarnej Strugi oraz szlaku wodnego prowadzącego nad Zalew Zegrzyński i Kanału Żerańskiego. Monitorowane osiedle to również dobra opcja dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo.

- Białołęka to dzielnica, która się bardzo prężnie rozwija, zarówno pod względem kulturalno-edukacyjnym, jak i komunikacji miejskiej. W ciągu najbliższych trzech lat powstanie tu dziewiętnaście placówek oświatowych, będą to żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. Niektóre z nich powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zielona Dolina, nieopodal ulic: Vivaldiego, Zdziarskiej czy Mochtyńskiej – informuje Małgorzata Ostrowska – Jednocześnie dzięki bliskości Trasy Toruńskiej oraz II linii stacji metra Dworzec Wileński, dojazd z osiedla do centrum miasta jest łatwy i szybki – podpowiada M. Ostrowska.

Zaletą Zielonej Doliny ma być również pobliskie sąsiedztwo punktów handlowo – usługowych - osiedle zlokalizowane jest bowiem 5 minut drogi samochodem od jednego z największych parków handlowych stolicy, na czele z kinem oraz sklepami takimi, jak IKEA, Domoteka czy Decathlon.

fot. mat. prasowe

Zielona Dolina - mapa osiedla

Etap III to dwa budynki położone od strony ulicy Verdiego


Osiedle Zielona Dolina III to kontynuacja dwóch pierwszych inwestycji budowanych na warszawskiej Białołęce pod tą samą nazwą. W ramach Zielonej Doliny I, zrealizowanej w latach 2011-2013, powstało blisko 1000 mieszkań. Osiedle Zielona Dolina II liczy łącznie 864 lokale, a budowa pierwszej części rozpoczęła się w lipcu 2015 r. W pierwszej kolejności powstanie 321 lokali, pozostałe mieszkania czekają na wprowadzenie do oferty i realizację.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (3)

 • karolinka / 2015-12-22 18:06:05

  Kolejne dobre osiedle dewelopera, co prawda podoba mi się zdecydowanie bardziej Bliska Wola to tu też pewnie nie zabraknie chętnych. odpowiedz ] [ cytuj ]

 • nikka22 / 2015-12-24 12:02:37

  Komentarz edytowany 1 raz (ostatnio 2015-12-24 12:04:55)

  Dodam że osiedle ma bardzo dobrą komunikację. To miejsce dla wszystkich którzy nie przepadają za wielkomiejskim gwarem i hałasem. odpowiedz ] [ cytuj ]

 • nikka22 / 2015-12-24 12:03:16

  To osiedle ma wiele zalet, przede wszystkim niskie czynsze, to jak na warszawskie warunki tanie mieszkania i tu plus dla J.W.Construction za docenianie wszystkich potrzeb potencjalnych klientów. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: