eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › M-3 od dewelopera. Zobacz, czy jest w czym wybierać

M-3 od dewelopera. Zobacz, czy jest w czym wybierać

2016-03-28 00:20

M-3 od dewelopera. Zobacz, czy jest w czym wybierać

Osiedle Maestro - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Czy w ukończonych inwestycjach deweloperskich kupimy jeszcze atrakcyjną dwójkę? W których osiedlach je znajdziemy? W jakich metrażach i cenach? Sondę prezentuje portal nieruchomości Dompress.pl.

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp


Większość mieszkań sprzedajemy jeszcze na etapie budowy. Ostatnie, ukończone lokale dwupokojowe posiadamy w ofercie inwestycji Pustynna 43 w Łodzi. Osobom, którym zależy na szybkim wprowadzeniu się do własnego M polecamy także projekty będące w końcowych fazach realizacji, tj.: Osiedle Przy Srebrnej w Gdańsku, Powstańców 33 w podwarszawskich Ząbkach i Osiedle Poborzańska w Warszawie.

Grzegorz Marchel, dyrektor ds. marketingu Lokum Deweloper


W ofercie mamy ponad 30 mieszkań dwupokojowych w V etapie osiedla Lokum di Trevi, które zostaną oddane do użytkowania jako pierwsze z naszych obecnych inwestycji, w sierpniu br. Mieszkania o metrażu od 41 do 48 m kw. z osobnymi kuchniami lub aneksami, dostępne są w cenie od 257 tys. zł do 300 tys. zł.

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska


Klienci mogą aktualnie znaleźć ostatnie mieszkania w oddanych niedawno budynkach w inwestycji Staffa 9 oraz w pierwszym etapie projektu Kolska od Nowa:) w Warszawie. Lokale dwupokojowe są też jeszcze w sprzedaży w będącej w ostatniej fazie budowy inwestycji Księżycowa 60. Oferta takich mieszkań obejmuje metraże pomiędzy 38-51 m kw., a ich ceny kształtują się w przedziale od 239 tys. zł do 357 tys. zł.

Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży Polnord


Przygotowując kolejne inwestycje staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego też w każdym projekcie Polnord znajduje się duża pula najczęściej poszukiwanych, funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych. Obecnie we wszystkich naszych osiedlach można nabyć takie lokale. Większość z nich posiada balkon, taras lub ogródek. Przykładowo dwójkę o powierzchni 41 m kw. na osiedlu Neptun II w podwarszawskich Ząbkach można nabyć w cenie od 194 tys. zł. Niewiele więcej, bo 196 tys. zł klienci zapłacą za mieszkanie z wydzieloną, widną kuchnią i balkonem w III etapie inwestycji 2 Potoki w Gdańsku lub dwójkę z aneksem kuchennym i balkonem w łódzkim City Parku.

fot. mat. prasowe

Osiedle Maestro - wizualizacja

Osiedle Maestro zlokalizowane jest u zbiegu ulic Vivaldiego i Schuberta, na południu Wrocławia, w dzielnicy Krzyki - Jagodno


Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest


Gotowe mieszkania dwupokojowe oferujemy na warszawskim Żoliborzu w inwestycji Krasińskiego 58, w której za najmniejszy tego typu lokal o powierzchni niespełna 49 m kw. trzeba zapłacić ok. 396 tys. zł. Z kolei na Bielanach w projekcie Na Sokratesa, którego budowa powoli dobiega końca, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m kw. można nabyć w cenie ok. 318 tys. zł.

Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding S.A.


Najtańsze, gotowe mieszkania dwupokojowe dostępne są w tej chwili w cenie od 198,9 tys. zł w inwestycji Centrum III w Łodzi. Ponadto ukończone dwójki oferujemy w takich osiedlach jak: Zielona Dolina I w Warszawie w cenie poniżej 300 tys. zł, Nowe Tysiąclecie w Katowicach w kwocie 204,8 tys. zł, Oaza Piątkowo w Poznaniu za 270,6 tys. zł, oraz Rezydencja Redłowo w Gdyni w cenie od 322,8 tys. zł.

 

1 2

następna

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • karolinka / 2016-03-29 00:56:34

    Nie wiedziałam że na Nowym Tysiącleciu są jeszcze gotowe dwójki, myślałam że one są tylko w drugim etapie dostępne. Czy ja źle patrzę? odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: