eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Linea znowu buduje na Leśnej Polanie

Linea znowu buduje na Leśnej Polanie

2016-11-07 10:45

Linea znowu buduje na Leśnej Polanie

Kolejny etap osiedla Leśna Polana w Dopiewcu © fot. mat. prasowe

Na Leśnej Polanie w Dopiewcu szykuje się powstanie kolejnych budynków - firma Linea poinformowała o planach związanych z kolejnym etapem rozbudowy osiedla. Na rynek ma trafić 48 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej i jednorodzinnej. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać ze znanych już projektów Largo, Piano, Sonata oraz Forma. Wszystkie z nich zlokalizowane będą w pobliskim sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego.
Plany firmy Linea zakładają, że w pierwszej kolejności powstaną dwa kompleksy budynków Largo. Łącznie będzie to 17 mieszkań w zabudowie szeregowej. Tuż obok nich wzniesie się pięć budynków typu Forma. W każdym z nich powstaną po cztery lokale mieszkalne. Deweloper obiecuje, że upora się z ich realizacją do końca 2017 roku.

Forma i Largo to projekty, które jak dotąd cieszyły się największym zainteresowaniem wśród nabywców, dlatego też decyzja o powstaniu kolejnych to zupełnie naturalny krok. Tym, którzy nie znają wcześniejszych propozycji firmy Linea, wyjaśnijmy:
  • Forma to dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,51 - 73,90 m kw. z własnym ogrodem rozpościerającym się na powierzchni od 60 - 240 m kw., do tego miejsce na samochód. W ramach jednego budynku powstają cztery takie lokale, dzięki czemu przyszli mieszkańcy mają zyskiwać nie tylko swobodę, ale i atrakcyjną cenę (od 289 000 zł brutto).
  • Largo to z olei 75-metrowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. W cenie od 349 000 zł brutto klient otrzymuje przestrzeń mieszkalną, z indywidualnym wejściem, a także dwoma miejscami parkingowymi na auta.

Kompleksy budynków Forma i Largo to tylko część rozbudowy osiedla. Deweloper już za moment będzie pracować po jego drugiej stronie. Wynika to z faktu, że Leśna Polana rozwija się bardzo szybko.
- Wszystkie bieżące działania związane z rozbudową osiedla Leśna Polana w Dopiewcu służą temu, by dopasować ofertę do wymagań przyszłych mieszkańców. Dlatego powstanie kilka kompleksów budynków o zróżnicowanej charakterystyce – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea.
Jak zaznacza przedstawiciel dewelopera, w ramach inwestycji Leśna Polana powstanie osiem mieszkań w zabudowie szeregowej Piano, a także, wyjątkowo atrakcyjne trzy domy jednorodzinne, czyli Sonata. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Mieszkańców. Komfort jak w domu wolnostojącym, powierzchnia blisko 100 m kw., lokalizacja w najspokojniejszym miejscu osiedla, z widokiem na Las Zakrzewski to propozycja, którą warto rozważyć. Dom Sonata jest dostępny już od 517 000 zł brutto. Mieszkańcy doceniają nie tylko fakt, że poszczególne domy są dostosowane do ich możliwości finansowych. Już po zakupie nieruchomości, zarówno w Leśnej Polanie w Dopiewcu, jak i Osadzie Leśnej w Dąbrówce, żyje się komfortowo. Duży wpływ na to ma między innymi lokalizacja inwestycji. Z gminy Dopiewo łatwo i szybko można dojechać do centrum Poznania.

fot. mat. prasowe

Kolejny etap osiedla Leśna Polana w Dopiewcu


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: